Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Opłata za śmieci w Rotterdamie - Holandia

289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Mam pytanko bo nigdzie tego nie mogę znaleźć , dotyczy śmieci. Znajomy wynajmuje mieszkanie i ma meldunek, dostał po raz pierwszy fakturę za śmieci na 2010 ,kiedyś mi się obiło o uszy iż jeśli nie masz stałych dochodów i są one poniżej jakiś tam dopuszczalnych to można oficjalnie za śmieci nie płacić(oczywiście zgłaszając to wcześniej), czy to prawda ?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...nie mam pojecia ! :O teraz tez probowalam ''na szybkiego'' cos znalezc. Kiedys jak wynajmowalam mieszkanie to sama nie wiem co placilam :-/
Chcialam byc aktywna i pomoc ale jak widzisz moja wiadomosc jest zupelnie nieuzyteczna
pozdrawiam i milego dnia zycze
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Grunt to dobre chęci
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
"Het hangt van uw persoonlijke omstandigheden af of u voor kwijtschelding in aanmerking komt. U kunt een Kwijtscheldingformulier aanvragen via het telefoonnummer 14 010 of u kunt een formulier ophalen bij het kantoor van Gemeentebelastingen (Blaak 34), stadswinkels, deelgemeentekantoren of bibliotheken."


Kwijtscheldingformulier - to musisz wypełnić aby nie płacić 259,04 euro lub mniej za afvalstoffenheffing ale zależy od Twojej sytuacji. Blankiecik do odbioru w gemeente (Blaak 34) , stadswinkels, deelgemeentekantoren of bibliotheken.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Dzięki biohazard
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Kwijtschelding Formulier bez wychodzenia z domu

download.belastingdienst.nl/belastingdie...ie_ov112o16plfol.pdf
Zgłoś wpis


Bliżej nas