Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (26906 niezalogowanych)

()
Początkujacy
biohazard-kolek i czarniutki........Pozdro od Antczaka,znacie go podobno z forum mam też jakiegoś kolaniarza pozdrowić Mareczka czy cóś Antczak to mój dobry znajomy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
wiesz,bardzo chetnie...ale jak sie ma przeprowadzke ,remont i jeszcze egzaminy w szkole to troche trudno te plany przesunac na inny termin a termin wyjazdu jest bardziej mobilny...

super jest (kicia oczywiscie)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
Izek78 napisał:
wiesz,bardzo chetnie...ale jak sie ma przeprowadzke ,remont i jeszcze egzaminy w szkole to troche trudno te plany przesunac na inny termin a termin wyjazdu jest bardziej mobilny...

super jest (kicia oczywiscie)


Kicia jest jedyna rewelacyjna
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
doktor napisał:
biohazard-kolek i czarniutki........Pozdro od Antczaka,znacie go podobno z forum mam też jakiegoś kolaniarza pozdrowić Mareczka czy cóś Antczak to mój dobry znajomy

a dziękujemy, dziękujemy Pozdrawiam również Antczak gdzieś Ty był kiedy Cie nie było... qrde od tych co za chlebem do holandii przyjechali mnie zwyzywali
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Antczak wraca pod koniec tygodnia przyszłego z GB....widziałem te jazdy jakie tutaj były ja jestem Mateusz ........z kim to sie mój kolega umawiał ,a nie doprosił sie ?? to z Tym Markiem?
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
bez Antczaka jazd by nie było...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To on zaczoł ?? nie raczej nie co? znam go kilka wiosen
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
oj, już nie pamiętam kto zaczął,ale" trochę" przeginał
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
hm wiec jesli beda jakies plany konkretne piszalabym sie z kolezankami 2 ktorych tu nie ma na niderlandii
ale sa chetne wiec ja i 2 zakrecone pozytywnie 2 24 latki
jakis panow naklaniam do jazdy tzn wiecej Panów ;D
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
bez Antczaka jazd by nie było...

bez marka jazd by nie bylo...
Zgłoś wpis


Bliżej nas