Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Lukasz... Tij Moja (3688 niezalogowanych)

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Jesli trakujesz ten portal jako randkowy to wszystko sie zgadza....zwracam honor

Jeżeli to było do mnie skierowane , to odpowiem nie jest to dla mnie portal randkowy , nie traktuję go w ten sposób ,bardziej ciekawość ludzi i ich zachowań , bo czasem jest się z czego ubawić
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Masz racje czasem jest sie z czego ubawic szczegolnie te walki na slowa mnie rozwalaja..Ciekawe czy w realu tez jest taki kazdy yntelygentny Hmm..milo by bylo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a moze sa jakies normalne dziewczyne nie trzymajace glowe w chmurach ciezkie czasy na normalna kolezanke...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hmm..coś Ci się Melko "plątek jęzoli"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
francislaw napisał:
Hmm..coś Ci się Melko "plątek jęzoli"

Francik ma rację. Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi.
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Ja tam uważam że mało jest NORMALNYCH DZIEWCZYN z PL w NL - jak już są to maja facetów albo biegają za WIATRAKAMI ... albo są w nie moim typie ...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
A czym jest NORMALNOŚĆ? Dla każdego z nas co innego może to oznaczać...
Ogólnie ciężko o bratnią dusze, nie tylko na emigracji, wg. mnie...
Musi poprostu trafić kosa na kamień.
Jeśli ktoś mi nie odpowiada, to nie utrzymuje z nim kontaktu, nic na siłe.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
melka20 napisał:
a moze sa jakies normalne dziewczyne nie trzymajace glowe w chmurach ciezkie czasy na normalna kolezanke...Ja tam wszystko zrozumialem..melka szuka kolezanki i tyle
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
taaa no i wszystko jasne..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hmm..rozajrzyj się kolego za chłopcami, zrywając ze stereotypami...
Zgłoś wpis


Bliżej nas