Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

diwactwo - Holandia

Czytali temat:
Lukasz... Tij Moja (3662 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Ciekawy jestem czy sa tu normalne jeszcze kobiety ktore chca zapoznac facta na stale a nie tylko nbijac sobie konto znajomymi to tak jak nk
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
No wlasnie ciekawe czy sa
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
no właśnie Blondyn ciekawe...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Tak wiec...Normalne kobiety pisac czy jestescie!! Co by nie znaczylo slowo"normalne"ale pisac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
haps67 napisał:
Ciekawy jestem czy sa tu normalne jeszcze kobiety ktore chca zapoznac facta na stale a nie tylko nbijac sobie konto znajomymi to tak jak nk

Byly, sa i zawsze beda ale nie sadze ze poleca na holenderska dziewczynke z koszykiem
Nic personalnego oczywiscie, ale takie poznawanie w virtualu jest nieco do bani bo to troche
jak z kotem w worku
Zgłoś wpis
66 Postów

()
Gaduła
haps to ty w jakim towazystwie kobiet przebywasz ???? no raczej są jescze no ja myśle hehe pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
No wlasnie ciekawe czy sa

To idzie w obie strony , kobiety dokładnie tak samo mogą sobie zadawać pytanie odnośnie facetów

marek_ams napisał:
haps67 napisał:
Ciekawy jestem czy sa tu normalne jeszcze kobiety ktore chca zapoznac facta na stale a nie tylko nbijac sobie konto znajomymi to tak jak nk

Byly, sa i zawsze beda ale nie sadze ze poleca na holenderska dziewczynke z koszykiem
Nic personalnego oczywiscie, ale takie poznawanie w virtualu jest nieco do bani bo to troche
jak z kotem w worku


Tu się nie zgodzę z tym porównaniem, w realu jest dokładnie tak samo z tym kotem w worku , czasem poznajesz człowieka i wydaje się że go znasz a potem wychodzi szydło z worka ,dlaczego z góry wychodzić z założenia że w wirtualu nie może wydarzyć się coś wielkiego realnego? wszystko zależy od tego kto kogo spotka i w jakim stopniu chce kontynuować znajomość a przede wszystkim czego od początku oczekujemy zakładając konto , bo kto powiedział że tu musi być wszystko na poważnie Są tu różni ludzie ile jednostek tyle oczekiwań

Blondyn napisał:
Tak wiec...Normalne kobiety pisac czy jestescie!! Co by nie znaczylo slowo"normalne"ale pisac

Dla każdego normalność oznacza co innego ja Jestem normalna , ale czy czekoś szukam ? raczej nie , to tylko ciekawość , lubię czasem poprzebywać w wirtualnym świecie, patrzeć co się dzieje u innych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jesli trakujesz ten portal jako randkowy to wszystko sie zgadza....zwracam honor
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Co za roznica czy poznasz kogos przez neta czy np.w sklepieMysle ze na tym portalu jest duzo fajnych ludzi i mniej fajnych tak jak w zyciu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgadza sie....Ludzie fajni i niefajni sa wszedzie...czy to net czy realI kazdy jest normalny wedlug wlasnych standardow Kwestia tego czego sie szuka badz nie szuka i czego sie oczekuje
Zgłoś wpis


Bliżej nas