Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ksiazki, filmy - wymiana - Holandia

7 Postów
Malgorzata Krol
(aaricia)
Początkujacy
wymienie sie filmami tudziez ksiazkami, filmow mamy ok 400 ksiazek na razie tylko kilka ale moze komus podpasuja, zapraszam :]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A jakie filmy byście chcieli chodzi mi o tytuły?
Zgłoś wpis
7 Postów
Malgorzata Krol
(aaricia)
Początkujacy
to ciezko powiedziec, duzo juz widzielismy, moze lepiej daj znac, co masz :] ogladamy wlasciwie wszystko oprocz niemadrych horrorow oraz filmow z serii: 'dzieci maja przygode'. Ale za to bajki sa mile widziane.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Witam , mam trochę filmów na przenośnym twardzielu ok. 120 GB z reguły to przygodowe,fantastyczne,sensacje i science fiction , tez kilka bajek, większość z lektorem lub napisami
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mam wszystko co najnowsze czasem szybciej niż są w kinach.Proszę o konkretne tytuły filmów i wtedy coś mogę podrzucić czy podesłać , ewentualnie jak ktoś chce może odebrać osobiście.
Zgłoś wpis
7 Postów
Malgorzata Krol
(aaricia)
Początkujacy
ja obecnie poszukuje filmow kostiumowych oraz seriali: californication season 2, prison break od 3go, friends season 3 i 4 oraz innych ktore ktos molby polecic z krotkim opisem :]
Btw, moglibysmy sie powymieniac rowniez opiniami, nam juz sie pomalu pomysly na sciaganie koncza. pozdrawiam.
Zgłoś wpis
7 Postów
Malgorzata Krol
(aaricia)
Początkujacy
'Rod...' co masz z fantastyki?
Zgłoś wpis
9 Postów
Timea Molenaar
(Timea)
Początkujacy
aaricia a jakie masz ksiazki na oddaniu? Nie myslalas by je sprzedac,bo Ja nie mam nic na wymiane a chetnie bym zakupila polskie ksiazki. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
14 Posty
Kati ...
(Kati)
Bywalec
arcia nie zrozumialam chodzi ci o prison break sezon 3 czy od trzeciego, chyba jeszcze mam to gdzies na dvd. reszte tez mam twardzielu
Zgłoś wpis
7 Postów
Malgorzata Krol
(aaricia)
Początkujacy
hej, nie chce sprzedawac ksiazek, ale z checia ci je pozycze, jesli zechcesz. napisze pozniej tytuly.
Prison break 3 sezon jak najbardziej, skad jestes?
Zgłoś wpis


Bliżej nas