Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Spotkam się z Panią :) - Holandia

Czytali temat:
pasik mozork1 (443 niezalogowanych)
1 Post
pasik
(pasik)
Początkujacy
Cześć

Od razu zaznaczam, że nie szukam znajomości na stałe. Jestem normalnym facetem po 30 tce bez nałogów. Przez całe moje małżeństwo (aż 5 lat) towarzyszyła mi samotność i brak kobiety. Moja żona od samego początku miała kogoś na boku - dlatego się rozwodzimy. Nie jesteśmy ze sobą już od długiego czasu. Szukam Pani, która tak jak ja potrzebowałaby się "zresetować". Spędzić razem dzień.. Obejrzeć razem film, pogadać.. wziąć wspólny prysznic i się wspólnie bezpiecznie zabawić .. a następnego dnia sobie podziękować i rozejść się w swoje strony Nie szukam kobiet co noc i nie ofertuję żadnych płatanych spotkań. Czyli pomoc z korzyścią dla obojga, bezpiecznie i bez udziwnień. Twój wiek nie ma dla mnie większego znaczenia. Zależy mi żebyś nie paliła i była zadbana. Region Haga i okolice, nie posiadam lokum :<

Jeśli jesteś zainteresowana - zapraszam na priv. Kiedy uznasz, że w sumie jestem spoko i chciałabyś się spotkać to będzie nam na pewno miło Napiszesz mi kilka zdań o sobie, ja powiem Ci więcej o sobie.. nie potrzebuję Twoich intymnych zdjęć i nie oczekuj też tego ode mnie - mogę pokazać siebie, ale zdjęcia w ubraniu
Zgłoś wpis
1 Post
mozork1
(mozork1)
Początkujacy
Ostatnio staram się żyć moim najlepszym życiem jako singiel i cieszyć się robieniem własnych rzeczy. Naprawdę lubię spędzać czas sam, a w pracy mam dużo interakcji społecznych. Nie chcę teraz umawiać się na randki i jestem bardzo szczęśliwy, że spędzam czas sam iz moim psem. A kiedy tylko dostanę impulsów, po prostu sam się tym zajmę. Problem, na który napotykam, polega na tym, że tęsknię za fizycznym dotykiem. Tęsknię za przytulaniem, przytulaniem lub lekkim klapsem w tyłek omegle xender . Pragnę tych rzeczy, ale mam bardzo małe pragnienie przebywania w pobliżu drugiej osoby, ponieważ to zawsze tylko komplikuje i stresuje. Czy jest ktoś jeszcze na tym stanowisku? Czy ktoś czuje się podobnie?
Zgłoś wpis


Bliżej nas