Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

index - Holandia

Czytali temat:
Doradztwo Jonker (2029 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Dot. strony startowej.

Uwazam ze nastepujacy gadzet nie jest potrzebny/- efektywny do rozwoju strony : )



Wedlug mnie, na tym miejscu bardziej mile widziany bylby "tab box" (TAB1) informacje (rss feed) np. wp.pl czy onet.pl (newsy z Polski), (TAB2) nu.nl (newsy z Holandii po holendersku) + (TAB3) pudelek.pl (rozrywka dla die hards z show biznesu). Aktualny kontent dodaje higher revenue

(TAB4) poczta ->umiescic najwazniejsze serwisy pocztowe: gmail.com, onet, wp, o2, interia i hotmail. Wystarczy sam url prosto na strone "login".

(TAB5) Logowanie na strony spoleczne typu: NK, Facebook, Grono, Hyves, Fotka Netlog.be itp.

* Dobry przyklad "tabs", ajax tech. na stronie www.925.nl

Oczywiscie wszytko otwiera sie w nowym oknie ; )


Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
12 Posty
lu ki
(piekny) Online
Bywalec
hmmm... no nie powiem.... słuszna uwaga. Faktycznie ten gadżet wydaje się zbędny. Czy masz wyobrażenie jak by te taby miały mieć układ na stronie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh, jaaaaaaaaaaa zgadzam sie ! :-D
Zgłoś wpis
12 Posty
lu ki
(piekny) Online
Bywalec
czas się brać za rozwój... jeszcze jakieś ręce do pomocy się znajdą?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jest ich sporo..

Fan kluby? Facebook, NK? Nie obejdzie sie bez polaczenia tych serwisow, to nie zagrozenie tylko opportunity. Czym wiecej odwiedzajocych, czym wieksza szansa na profit ; ) i to gratis.

Zaraz podam moja wizje na "taby".
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
SCRIPT: flexible navigation example
icant.co.uk/articles/flexible-css-menu/index.html





RSS FEED

1. Onet - Wiadomości
wiadomosci.onet.pl/11,kategoria.rss

2. nu.nl - nieuws
www.nu.nl/feeds/rss/binnenland.rss

3. wp.pl - Rozrywka
kobieta.wp.pl/kat,67836,rss.xml

Link to:
4. Poczta

- Gmail ----------------------- - Interia
- Onet ----------------------- - Hotmail
- wp.pl ----------------------- - Yahoo! mail
- o2.pl

NK, Facebook, Grono, Hyves, Fotka Netlog.be

5.
- Nasza-Klasa ----------------------- - Grono
- Hyves ----------------------- - Fotka
- Netlog ----------------------- - Twitter
- Facebook ----------------------- - Flaker



Kolejnosc:
1/5 Wiadomości
2/5 nu.nl
3/5 Rozrywka
4/5 Poczta
5/5 Social media
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
no brawo
teraz tylko wziasc sie za to skoro masz pojecie o tym]DAC TEMU PANU DOSTEP DO ULEPSZENIA NASZEGO PORTALU!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
piekny napisał:
czas się brać za rozwój... jeszcze jakieś ręce do pomocy się znajdą?
Piekny sa juz jakies postepy ?? Poczebna jest interakcja ..
Zgłoś wpis
2 Posty
Krystian :)
(kris28)
Początkujacy
wedlug mnie wiele elementow tego portalu potrzebuje modernizacji i wkladu programisty bo jak na moje oko wszystkie funkcje oparte sa na zainstalowanych standardowych komponentach i modulach joomla - jesli sie myle niech mnie ktos poprawi. Joomla juz od dluzszego czasu jest za drupalem wiec proponowalbym zmiane cms wlasnie na niego. Jest bardziej funkcjonalny i nieograniczony w swoich mozliwosciach, ale .... wymaga troche wiecej wiedzy programistycznej.
pozdrowienia ale adminow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
1. Ta opcja nie jest user friendly ... teraz mam gruby kilometr do pokonania myszka aby obejrzec swoj account.



2. *weryfikacja artykulu* Minus jest artykul 'freemium model' gdzie celem jest sprzedaz uslugi finansowej ..
3. *Jak sie nie myle trzeba miec pozwolenie AFM/DNB. Korzystanie z numeru (vergunning) innej firmy jest zabronione ; )

"Per 1 januari 2007 is de Wet financieel toezicht ("Wft" van kracht. Financieel dienstverleners hebben op basis van de wet een vergunning nodig.

Een financiële dienstverlener is degene die een ander financieel product dan een financieel instrument aanbiedt (dus ook: banken en verzekeraars), of die adviseert, bemiddelt, herverzekerings-bemiddelt, optreedt als gevolmachtigde agent of optreedt als ondergevolmachtigde agent."
Zgłoś wpis


Bliżej nas