Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Draki Życie sklepinternetowyholandia.nl - Juliettag (3117 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Moj drogi Tornado,jeszcze niejeden raz usiadziemy nad niejednym krokietem i zaspiewamy ,tzn.wy zaspiewacie,ja jedynie pofalszuje dla akompaniamentu

Ypsylon,osoby powyzej wyrazily tylko poglad na to,kto nadaje sie na moderatora tego forum.I mam tylko nadzieje,ze administracja naprawde dobrze wybierze z osob,ktore sie tam zglosza.....
Anonimowosc?? Tu,gdzie wszyscy praktycznie wszystko wiedza?? Ok,w ogolnym znaczeniu jest anonimowosc.....mozna poudawac,majac kilka kont na portalu...Ale uwierz mi ze ludzie sie znaja nie tylko z portalu ...spotykaja sie tez w realu i ze soba rozmawiaja(o ile potrafia rozmawiac a nie tylko gdakac)....takze o anonimowosci mozna tylko pomarzycNeutralnosc ma sie tu tak samo jak anonimowosc....
Jesli chodzi o zwolennikow i przeciwnikow,to kazdy ich ma....Nie oszukujmy sie,Viooltje i Adamm to dwie jedyne osoby ,ktore stanelyby na wysokosci zadania jako moderator tego forum.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Droga Malutka Niepokorna ....
Nie wiem czy Viooltje i Adamm to jedyne osoby ....
Nie znam wszystkich....

A czy to znaczy że jeżeli ani Viooltje ani Adamm nie beda Moderatorami to bedziemy na pewno niezadowoleni ????

Jeszcze raz nawołuję
ANONIMOWOŚĆ
ANONIMOWOŚC
I JESZCZE RAZ ANONIMOWOŚĆ
a jezeli taka osobabedzie chciala sie podzielic informacja czy jest czy nie jest moderatorem to podzieli sie z osobami do których ma zaufanie i dla ogółu pozostanie anonimowa albo wypapla i tym samym udowodni że nie rozumie funkcji.

Sprostowując: to tez jest tylko moje zdanie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ypsylon...nie chodzi o to,ze jesli nie zostana te osoby moderatorami(przede wszystkim musialyby tego chciec same) to bedziemy niezadowoleni...Chodzi o to zeby byl naprawde dobry moderator tego forum Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu....
I anonimowosc to utopia...przeciez ogolnie wiadomo,kto jest zalozycielem a kto siedzi w administracji Dlaczego moderator forum mialby byc anonimowy??Jezeli bedzie to wlasciwa osoba to fakt,czy bedzie ogolnie wiadomo czy nie ,jest bez znaczenia...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
właściwa osoba wg Ciebie czy kogoś innego?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czepiasz sie slowek dla zasady czy zabawy????
Poprostu wlasciwa osoba,ktora bedzie wstanie w madry sposob moderowac to forumPoza tym,to administracja podejmuje decyzje,nie ja...Wysunelam tylko,jak pare innych osob,kandydatury,ktore moim zdaniem,sa w stanie stanac na wysokosci zadania,jakim jest moderacja forum i zrobilyby to w naprawde dobrym stylu bez ujmy dla nikogo...(chyba,ze ktos sobie na to zasluzy ewidentnie)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moim zdaniem napewno osoba niezalezna (onafhankelijk )! Ktora potrafi obiektywnie zarzadzac bez presji.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mgh,o to chodzi i moim skromnym zdaniem osoby wymienione jako kandydaci sa wstanie to zrobic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tylko mam nadzieje ze CMS mojejniderlandii chroni nasze nadne konta przed osoba trzecia (moderator forum). Admin-pomocny ma pelny dostep czy oparty wylacznie na forum?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz,Mgh,tez mam nadzieje,ze administracja chroni konta uzytkownikow..i wie co robi przyznajac komus funkcje moderatora forum
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
forum to jest swoistego rodzajy hyde parkiem, każdy bez względu na poglady może sie swobodnie wypowiedzieć choć czasami sytuacja wymykała sie spod kontroli.Mam nadzieje że bez wzgledu na to kto zostanie moderatorem wolność słowa nie zostanie ograniczona.Pozdrawiam. Jeszcze Wiedzmę można wziąść pod uwagę
Zgłoś wpis


Bliżej nas