Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Blokowanie natretnych osob!!! - Holandia


()
Początkujacy
hej.slysze coraz czesciej o osobach ktore nierozumieja slowa NIE,MAM FACETA/ (RZADKO) DZIEWCZYNE itp.
generalnie wydaje mi sie ze osoby ktore chca sie "bawic" portalem loguja sie pod fikcyjnym e-mailem,zdjecia sciagniete z neta i fikcyjnymi danymi.
dlatego wygoda...no moze nietylko wygoda ale i ze spokojem moznaby bylo wejsc na profil i pisac ze znajomymi a nie przejmowac sie kolejnym kolesiem majacym problemy z jezykiem polskim...mam przyklad ...niejaki "KOMBINATOREK" ktory troszke zszarpal nerwy kilku kobietom na tym portalu
...mysle ze warto pomyslec o tym i pewnie nietylko ja tak mysle
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Racja Soro takich jest,niestety...nie tylko obcokrajowcow,bo takze rodakow...Nie mam faceta,a to wcale nie oznacza,ze zalogowalam sie na tym portalu,zeby go znalezc...tego tez niektorzy nie rozumieja...zenada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zablokujesz takiego natreta,a on zaloguje sie pod nowym pseudo i zabawa zaczyna sie od poczatku....Wkurzajace delikatnie mowiac... Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja calkowicie sie z tym zgadzam jak czytam te komentarze typu jestes sliczna very sexy jestes jak aniol to mi wstyd ze jest tu tyle palantow(pewnie im sie naraze ale mam to gdzies)
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
Myślę że co do blokowania to nie powinni blokować nicka tylko ip kompa i po kłopocie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przykro mi to stwierdzić , ale my kobiety często same prowokujemy mężczyzn , a potem mamy żal,pretensje
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Prowokujemy czym?

To jest portal spolecznosciowy, prosze Pani, a nie randkowy.
Zgłoś wpis


Bliżej nas