Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prośba o uporządkowanie "spamu" - Holandia

Czytali temat:
lu ki Alex Hales (1868 niezalogowanych)
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Zwracam się z "prośbą" oraz zapytaniem-czy nie można by czasem tym wszystkim ogłoszeniodawcom w sprawach zwrotów podatkowych,dodatków wydzielić gdzieś miejsca na swoje wypisy i wypociny?
Sądzę ze najodpowiedniejszy byłby dział Praca i Pieniądze lub Nasze Sprawy
Myślę że nie tylko mi przeszkadza ta wszędobylska reklama,która z reklamą nie ma już nic wspólnego-a raczej podchodzi pod spam;którym zajmuje się notabene sama pani @Admin.....
Wystarczy popatrzeć na mały wycinek:





Rozumiem zasady reklam i reklamowania,ale na Jowisza-co bdzie następne!?
Zakład mięsny w Parzymiechach Dolnych?Skoro Euro-Tax w "jakiś sposób" wymusił taki rodzaj agresywnej reklamy to strach przypuszczać co wymyśli następny ...
Szanujcie userów gdyż bez nich nie istniejecie,i nie każdy ma ochotę na każdym kroku napotykać 10.000x powielanie tego samego tematu
Nie wiem kto i jak zgodził się na te "wpisy sponsorowane",ale najprawdopodobniej nie ma pojęcia o reklamowaniu na portalach czy też forach internetowych.Ten że tak nazwę "reklamo-spam" przynosi skutek zgoła inny od zamierzonego-ludzie się nie zgarną i nie pójdą do "osławionych" biur które sami sobie prowadzą dyskusję w swoim gronie,co łatwo było zauważyć tutaj
Oczywiście już "poprawiono",ale większość jeszcze pamięta
Chyba warto by coś z tym zrobić
Pzdr

I na koniec prośba do pani @Admin...
Popraw na Ozyrysa BBCode w swoich "wpisach sponsorowanych" bo aż żal i serce się kraje gdy człowiek widzi jakie podstawowe błędy popełnia władza forum i portalu... :/



Pozdrawiam...

(podpowiem ze wystarczy najechać myszką na odpowiedni code załącznika aby odczytać wskazówki)
Zgłoś wpis
8 Postów
Admin Admin
(masters1956)
Moderator
niby czesciowo poprzenoszone ale tego jestsporo a czasu malo
Zgłoś wpis


Bliżej nas