Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Wojtek Ko (2272 niezalogowanych)

()
Początkujacy
maxima napisał:
Tylko w zwiazku z praca ktora wykonuje czesto mam do czynienia z zonami i dziecmi tych ktorzy w Holandii pracuja, w Polsce zony i dzieci maja a tutaj robia co chca. I wytlumacz wtedy dzieciakowi 7-mio letniemu ze jego tatus tu z dziewczyna mieszka a ich olewa.

Wow very huge issue..
Wystraczy rozejrzec sie w Polsce (zamiast obwinac emigrantow), dokladnie to mam namysli wyjazdy sluzbowe, imprezy integracyjne czy szkolenia. Chyba nie wiesz co tam sie dzieje, after(kiedy jest juz nieformalnie) - w pokojach hotelowych po % czy .... . Pozniej ludzie sie dziwia skad te scenariusze do filmow.

Wracajac do tematu; jestem za etyka spoleczna, ale stronka jest zbyt mala aby to przeszlo - nie ta grupa docelowa tak i tak >50% profili/zdjec jest FAKE za to moderacja forum by sie naprawde przydala (przez osoba niezalezna)!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
maxima napisał:
A kto z nimi ma rozmawiac, tatusia kochanka 18-sto letnia?

maxima no nie żartuj,facet jest tylko winien??zawsze tak musi to wyglądać?? przecież dzisiaj kobiety są gorsze (sorry)ale tak jest-od mężczyzn.Sam znam kilka przykładów-własnie młode panny szukają dojrzałych samców ,tak już jest -my z kolei,jesteśmy tylko facetami i rozróżniamy kolory...jak długo można sie oprzeć pokusie??....nie znam nikogo ,kto ma rodzine w pl,pracuje tutaj i nie ma przyjaciółki,czy kochanki.......ps....baaaa-znam kobiety-matki polki tutaj pracujące i niczym nie różnią sie od tych samców nie wiernych
SOLIDARNOŚĆ (plemników)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
maxima napisał:
To jest portal dla Polakow, ktorzy tez dzieci maja. Ja sie przed moimi nie kryje co robie i na jaki portal wchodze. Tylko w zwiazku z praca ktora wykonuje czesto mam do czynienia z zonami i dziecmi tych ktorzy w Holandii pracuja, w Polsce zony i dzieci maja a tutaj robia co chca. I wytlumacz wtedy dzieciakowi 7-mio letniemu ze jego tatus tu z dziewczyna mieszka a ich olewa. mozliwe ze najlepiej by bylo dawac regularnie w Gazecie Wyborczej ogloszenia zeby rodzice i malzonki tych w Holandii pracujacych czasami zobaczyli jak ci ich najdrozsi sie tutaj produkuja.

to bardziej pasuje do postu związków na odległość MIT nie ma takich pozdrowionka maximo
Zgłoś wpis


Bliżej nas