Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

jezyk spi z nami... - Holandia

Czytali temat:
Barbara Overmeijer (1184 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Zając przychodzi do niedźwiedzia.
- Ty niedźwiedź dawaj idziemy na disco!!! Tylko pamietąj zebyś mi znowu nie wpierdolił jak się najebiesz.
Niedzwiedz się zgodził...i poszli. Rano zając się budzi: połamana szczęka, ręka wywiniąta w drugą stronę, cały w siniakach, oczy podbite.
Budzi niedzwiedzia i mowi:
- I co, jednak mi wpierdoliłeś??
Na to niedźwiedź:
- Bo wiesz na początku odbiłeś mi panienkę, ale mowię
ok - dobry kumpel wybaczam, później poszliśmy do domu to żeś mi nasikal do butów - ale mówię co tam
wypiore. Ale jak żeś zrobił kupe na poduszkę i powbijałeś w nią wykałaczki i powiedzialeś, że dzisiaj jeżyk śpi z nami to nie wytrzymalem!!!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hahaha! Mile!

Bajkowy las. Cisza, blogostan...
Nagle w te cisze wdziera sie lomot. Trzaski, dzikie pomruki, drzewa lamia sie jak zapalki...Dzika swinia rozwala idylliczny obrazek. Wreszcie dochodzi do malego domku. Wali z kopyta...
Drzwi otwiera przestraszony Krzys.
- Hej, Kubus Puchatek w domu?! - wrzeszczy bandzior.
Przestraszony Krzys odpowiada:
- Nnnnie, nnnie mma... go...
Na to dzik:
- To powiedz mu, ze Prosiaczek z woja wrocil!

Starutki, ale jakze obrazowy.
Hmmm.. I obrazoburczy...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiadomo wszystkim, że Bob Marley zmarł.
Więc trafia do nieba, bo innej opcji nie ma. Puka , oczywiście palący się bat w ustach...
Otwiera mu wrota Piotrek z jeszcze większym batem niż Boba
- Cześc, jestem Bob. Dostałem do was przydział.
- Wbijaj Bob.
Bob spaceruje sobie po niebie... Patrzy...a Tam Matka Teresa z jeszcze większym batem niż Boba i Świetego Piotra...
Idzie chmurke wyżej i spotyka św. Wojciecha... z jeszcze wiekszym batem niż niż Matki Teresy i Piotrka...
Spotyka Jezusa. Z taaaaakim mega blantem, ze az oczy grają.,
- słuchaj , co tu sie kurwa dzieje... co kondygnacja, to i blanty większe. Prowadź do Ojca.
Jezus prowadzi Boba do Boga.... otwierają sie wrota..a tam schody, na wysokości tron , a na tronie starzec z megakurwawielkim wyczesanym batem , ze aż podpory potrzebne..
Bob aż oniemiał z wrażenia, zaciągnął sie tym batem i tylko wykrztusił - "o boże"
Jezus podparty o sciane, zaciąga sie batem i mówi
- dla przyjaciół Boogie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hahahahaha, piekny, ale sie obsmialam!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piękny dowcip, czy ja Piekny ????
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dowcip, dowcip, choc nie wykluczam, ze Ty Kruczoczarny (ehmmm, wronoczarny?...) przystojna bestia byc mozesz!
Jak to nasze, Polskie chlopaki!
Zgłoś wpis


Bliżej nas