Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mężczyzna na łożu śmierci rozmawiał ze swoją żoną. - Holandia

Czytali temat:
kris Paczenko Kamil NoName slawek lewandowski Piotr Walerowicz Focusmk2 SebaPL RockyPeli SorimBela Aga821122 (1317 niezalogowanych)
4 Posty
SorimBela
(SorimBela)
Początkujacy
– Helen – powiedział – tyle razem przeszliśmy. Pamiętasz, jak spłonął sklep i straciliśmy wszystko, co mieliśmy na tym świecie. moja strona."

Jego żona uroczyście odpowiedziała: „Pamiętam, kochanie”.

„Helen”, kontynuował, „kiedy nasz syn zginął w tym strasznym wypadku samochodowym, miałem złamane serce. Nie sądziłem, że będę mógł kontynuować, ale byłeś przy mnie”.

Jego żona zaczęła cicho płakać: „Wiem, kochanie”.

— A teraz — ciągnął mężczyzna — zaraz opuszczę ten świat. Gdzie jesteś w moich ostatnich chwilach?

Jego żona szlochała: „Tu u twego boku, kochanie”.

– Helen – powiedział mężczyzna – zaczynam myśleć, że możesz mieć pecha.
Zgłoś wpis
4 Posty
SorimBela
(SorimBela)
Początkujacy
SorimBela napisał:
– Helen – powiedział – tyle razem przeszliśmy. Pamiętasz, jak spłonął sklep i straciliśmy wszystko, co mieliśmy na tym świecie. moja strona.\"

Jego żona uroczyście odpowiedziała: „Pamiętam, kochanie”.

„Helen”, kontynuował, „kiedy nasz syn zginął w tym strasznym wypadku samochodowym, miałem złamane serce. Nie sądziłem, że będę mógł kontynuować, ale byłeś przy mnie”.

Jego żona zaczęła cicho płakać: „Wiem, kochanie”.

— A teraz — ciągnął mężczyzna — zaraz opuszczę ten świat. Gdzie jesteś w moich ostatnich chwilach? vshare.onl/

Jego żona szlochała: „Tu u twego boku, kochanie”. omegle.onl/

– Helen – powiedział mężczyzna – zaczynam myśleć, że możesz mieć pecha.

issue got solved!
Zgłoś wpis
1 Post
Naiger
(Naiger)
Początkujacy
SorimBela napisał:
SorimBela napisał:
– Helen – powiedział – tyle razem przeszliśmy. Pamiętasz, jak spłonął sklep i straciliśmy wszystko, co mieliśmy na tym świecie. moja strona.\\\"

Jego żona uroczyście odpowiedziała: „Pamiętam, kochanie”.

„Helen”, kontynuował, „kiedy nasz syn zginął w tym strasznym wypadku samochodowym, miałem złamane serce. Nie sądziłem, że będę mógł kontynuować, ale byłeś przy mnie”.

Jego żona zaczęła cicho płakać: „Wiem, kochanie”.

chatib.onl/

Jego żona szlochała: „Tu u twego boku, kochanie”. omegle-br.com/

– Helen – powiedział mężczyzna – zaczynam myśleć, że możesz mieć pecha.

issue got solved!
Zgłoś wpis


Bliżej nas