Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Barbara Overmeijer agnieszka.mojaniderlandia Yahaya5 (6972 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Aaahahaha

PEDZEL !!! OOooo OKej

Dobry news hehe
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
guber napisał:
z byle czego bo to zwykle prostaki bez szkoly i wszystko ich smieszy sa poprostu niedorozwinieci i tyle

No bez przesady, nie wiem w jakiej Ty branzy sie obracasz, ale ewidentnie brakuje tam normalnych ; )

Podobne pytanie: ile zwyklych prostakow jest w Polsce?




Zgłoś wpis

()
Początkujacy
guber napisał:
z byle czego bo to zwykle prostaki bez szkoly i wszystko ich smieszy sa poprostu niedorozwinieci i tyle

A dlugo tu juz mieszkasz Guber ze masz tak plytkie zdanie na temat Holendrow?
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
ja lubie absurdalny (lekko angielski) humor Holendrow np.:

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ktoś mnie kiedyś uczył - i to wcale nie dureń i prostak - czegoś takiego: jeżli chcesz komuś przypiąć "łatkę" to najpierw przyglądnij się czy nie masz jej sam. A tak brutalnie i bezpardonowo - opluwając dupę komuś zobacz jak wygląda Twoja.
W każdym narodzie w każdym stadzie są ludzie i zwierzęta ułomni i w jakimś stopniu ograniczeni, ale uogulnianie i mierzenie wszystkich jedną miarką stosowane było w cukrowni w Werbkowicach. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:
Ktoś mnie kiedyś uczył - i to wcale nie dureń i prostak - czegoś takiego: jeżli chcesz komuś przypiąć "łatkę" to najpierw przyglądnij się czy nie masz jej sam. A tak brutalnie i bezpardonowo - opluwając dupę komuś zobacz jak wygląda Twoja.
W każdym narodzie w każdym stadzie są ludzie i zwierzęta ułomni i w jakimś stopniu ograniczeni, ale uogulnianie i mierzenie wszystkich jedną miarką stosowane było w cukrowni w Werbkowicach. Pozdrawiam


'Refleksja osobista'. Tornado konkretna wypowiedz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kom op dan kk jong



Zgłoś wpis

()
Początkujacy
smetny poczatek, ale koniec ...rewelacja

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jezeli ktos lubi dobry kabaret to polecam - Najib Amhali jest rewelacyjny...

Zgłoś wpis


Bliżej nas