Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holandia to nie rowerowy raj - Holandia

Czytali temat:
sota22 JesusIsSavior sklepinternetowyholandia.nl - (421 niezalogowanych)
2 Posty
sota22
(sota22)
Początkujacy
Oglądam kanał na YouTube (także kilka podobnych kanałów jak City Beautiful). Interesuję się architekturą miejską itp. Wszystkie kanały wychwalają Holandię na wszelkie możliwe sposoby. Ostatnio odwiedziłem Arnhem (Gelderland) i niestety jest coś, co niszczy dobrą infrastrukturę (infrastruktura w Arnhem też jest świetna). Motorowery i skutery (i inne motocykle).

Motorowery i skutery mogą jeździć po ścieżkach rowerowych, a to jest ogromny problem. Kierowcy motorowerów (zwłaszcza młodzi) nie zwracają uwagi na bezpieczną jazdę. Te pojazdy są również odpowiedzialne za dużo hałasu (więcej niż prawie każdy samochód) i są bardzo, bardzo, bardzo popularne i popularne w Holandii. To także trochę śmieszne, aby zakazać e-hulajnóg (niedozwolone w Holandii) i akceptować motorowery i skutery na ścieżkach rowerowych. Poważnie, czuję się znacznie bezpieczniej na ścieżkach rowerowych w prawie każdym innym kraju. Nie mam nic przeciwko Holandii, ale muszą coś zrobić ze skuterami i motorowerami.
Zgłoś wpis
2 Posty
sota22
(sota22)
Początkujacy
sota22 napisał:
Oglądam kanał na YouTube (także kilka podobnych kanałów jak City Beautiful). Interesuję się architekturą miejską itp. Wszystkie kanały wychwalają Holandię na wszelkie możliwe sposoby. Ostatnio odwiedziłem Arnhem (Gelderland) i niestety jest coś, co niszczy dobrą infrastrukturę (infrastruktura w Arnhem też jest świetna). Motorowery i skutery (i inne motocykle).

Motorowery i skutery mogą jeździć po ścieżkach rowerowych, a to jest ogromny problem. Kierowcy motorowerów (zwłaszcza młodzi) nie zwracają uwagi na bezpieczną jazdę. Te pojazdy są również odpowiedzialne za dużo hałasu (więcej niż prawie każdy samochód) i są bardzo, bardzo, bardzo popularne i popularne w Holandii. To także trochę śmieszne, aby zakazać e-hulajnóg (niedozwolone w Holandii) i akceptować motorowery i skutery na ścieżkach rowerowych. Poważnie, czuję się znacznie bezpieczniej na ścieżkach rowerowych w prawie każdym innym kraju. Nie mam nic przeciwko Holandii, ale muszą coś zrobić ze skuterami i motorowerami router login 192.168.l.l.link/.


I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas