Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

jakie sa wasze ulubione trasy/regiony? - Holandia

Czytali temat:
Rosanna ....... Mokum Mokum klaudiam Pawelpawel20 Darek _____ Patrykoos Aleksandra Długosz (1766 niezalogowanych)
1 Post
Biedronka :)
(Onka)
Początkujacy
Witam rowerzystow,

ja najmilej wspominam trase wzdluz Renu! polecam wszystkim, od Neimegen do Wageningen - cudna droga!
wkrotce zamierzam zapoznac sie z zachodnim wybrzezem, czy ktos z was moze jezdzil po zachodniej fryzji?

no i coz ten rowerowy watek tak slabo oblegany!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moja ulubiona trasa jest droga z geleen w kierunku maastricht i dalej do liege. od tego miasta rozpoczynaja sie tereny gorzyste. piekne krajobrazy. zawsze mam dylemat czy na spa czy luxembourg . calkiem sympatyczna jest tez trasa z hagi w kierunku hoek van holland. jezdzilem zawsze tam w zdluz morza (w pasie wydm jest asfaltowa rowerowka). szczegolnie ,przyjemna sprawa letnia pora ,przed zachodem slonca. zero wiatru i stada malych krolikow uciekajacych z drogi rowerowej,(nie mam pojecia co tam robily).
Zgłoś wpis
12 Posty
Joanna Zygo
(orchidea)
Bywalec
Liege jest cudne, ale byłam w tych regionach tylko samochodem (rowerem nie mam takiej kondycji). Za to droga przez Luksembourg o wiele mniej pasjonująca - nic ciekawego.
Raz spróbowałam jazdy na rowerze górskim w Ardenach i o mało się nie zabiłam, na leśnej trasie w dół rower nabrał takiej prędkości, że nie dało rady zahamować - zresztą poradzono mi, żeby nie używać gwałtownie przedniego hamulca. Więc jechałam na oślep omijając pnie, gałęzie i kamienie, no i oczywiście drzewa, cała w błocie, aż w końcu teren zrobił się bardziej płaski i udało mi się zatrzymać.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
polecam park skansen krajobrazowy Bikrijk, dla wielbicieli rowerow i nie tylko , kilka zdjac dla zachety

pl.tixik.com/image-605071.htm
Zgłoś wpis
29 Postów
malwina xxxx.
(malwisia1604)
Bywalec
hhe moim zdaniem hoofdoorp oraz hillegom sa ciekawymi miejscami dla rowerzystow
bardzo ciekawe do zwiedzania i piekne parki ...
centra handlowe tez nie sa zle ...
no chyba ze ktos woli cos bardzij glosnego ,,,
w sobote ma byc piekna pogoda wiec zapraszam w moje okolice na przejazdzxke rowerkiem ...
pozdrawiam
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
1 J1 UWIELBIAM JEZDZIC NA ROWERZE TRASA ROWEROWA WKOLO ANTWERPI WZDLUZ RINGU COOL ORAZ WZDLOZ ROWU CZOLGOWEGO TEZ COOL TRASA ORAZ SMIGAM CO NIEDZIELE NA ROWERKUW SKATEPARKU NA NORDZIEW ANTWERPI
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
najlepsza trasa dla mnie to jest iść do sklepu po piwo i wrócić do domu
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
paul_nl_82 napisał:
najlepsza trasa dla mnie to jest iść do sklepu po piwo i wrócić do domu



moja moze nie najlepsza ale najczestrza trasa rowerowa to moim vouwfiets ukochanym Batavusem na stacje , do pociagu ,gdzie on odpoczywa zlozony w pol i do pracy
za parking i dojazd do pracy mi za to taniej wychodzi niz autem
Zgłoś wpis
2 Posty
Marcin Turysta
(Marcin_NRW)
Początkujacy
Miałem okazję jechać z Kleve do Nijmegen i bardzo polecam taką trasę.
Szczegóły znajdziecie tutaj: nrwtrip.pl/wyprawa-rowerowa-kleve-nijmegen-kleve/
Ponadto miałem też kiedyś okazję zahaczyć o Nieuw-Bergen... bardzo fajne tereny o bardzo urozmaiconych ścieżkach.
Szczegółowe info tutaj: nrwtrip.pl/wyprawa-rowerowa-kleve-nieuw-bergen-kevelaer/
Jak macie jakieś propozycję wypraw w tych okolicach to dawajcie znać.
Zgłoś wpis
1 Post
Darek _____
(Darek777)
Początkujacy
Hey!
Widzę że wątek już dawno zdechł ale jak by ktoś jeździł na MTB w okolicach Nijmegen albo (po niemieckiej stronie) Goch, Kleve (las Reichswald) to z chęcią pośmigam z jakąś ekipą.
Często też biorę rower na pake i objeżdżam traile MTB w całej holandii bo jest ich tu sporo i są naprawde świetnie przygotowane (moje ulubione są w okolicy Utrechtu).
Jak chcecie poszukać tras MTB w waszej okolicy to jest do tego bardzo fajna strona i apka też (polecam objechac trasy z top 10):
www.mtbroutes.nl/


Pozdro
Zgłoś wpis


Bliżej nas