Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

kermis - Holandia

5 Postów
Początkujacy
witam was kochani Nazywam się Adela, mam 28 la ti jestem z słowacji. odrazu przepraszam więc wszystkich tych, którzy czytali mój profil i w miejscu miasto polskie czy jakoś tak się tam wpisywało znależli słowacja trnava. no bo rzeczywiście jestem ze słowacji a człowiek, który robił tę stronkę www niepomyślał i o tych, którzy niesą ani polakami ani niemieszkają czy niepracują w Holandii, ale są tym krajem zachwiceni tak jak naprzykład ja. No a skoro już mowa o mojim ulubionym słówku, to mimo że niewiem j.holenderskiego mogę z całą pewnością powiedzieć, że mojim bardzo ulubionym słowem to jest słowo kermis i to teś ze względu na moje hobby którym są właśnie karuzele no i poprzez nie zaczełam się interesować teś Holandją. na początku ten kraj to interesował mnie głównie pod względem karuzel jednak czytałam coraz to więcej artikuły, rozmawiałam z coraz to większą ilością ludzi, którzy tam mieszkają lub pracują i okazuje się że Holandia nie przyciąga mnie już tylko karuzelami ale także tym, jak się tam żyje. A wracając do mojego hobby to nawet jeżli niewidzę i to od urodzenia to to mi nie przeszkadza w tym, że by się na karuzelach świetnie bawić. i tu znowu jesteśmy przy Holandii, bo unas na słowacji jak się użyje słówek Holenderskie karuzele to mówi się o takich, na które niewsiada już bylekto. eeeh koncze już bo być może was już zanudzam a piszę i piszę więc koncze powoli a jak ktoś będzie miał ochotę popisać to w mojim profile jest nr ggg to zapraszam. papa adela ze słowacji
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
krzesło... jeśli chodzi o polskie słowa, to wydaję się dość śmieszne
Zgłoś wpis
5 Postów
Początkujacy
hnm a tu jest dozwolone odbiegać aż tak od tematu? jesli tak to oki jeżli nie to proszę się wypowiadać do tematu.Czarny85 napisał:
krzesło... jeśli chodzi o polskie słowa, to wydaję się dość śmieszne
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Jak najbardziej można koleżanko sympatyczna... gdybyśmy sie trzymali kupy, to i tak g**** by z tego wyszło, a tak to i może nasza południowa koleżanka się czegoś ciekawego dowie;]
pzdr;]
Zgłoś wpis
5 Postów
Początkujacy
hm szkoda a ja sie tak ciesiłam, że ktoś zorientuje mnie jakie są naprzykład ceny karuzel v NL, oraz czy znalazła bym uwas wesołe miasteczko ktore ma jak najmniej kolejek gorskich zato innych karuzel duzo.
www.youtube.com/adelcia2
to dla tych, którzy by chcieli pooglądać videa kręcone mojimi widzącymi kolepanami właśnie wtedy jak ja na kręconych karuzelach się bawię. papa adelcia
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
a ile Ty masz lat???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
podoba mi sie twoje hobby.....pizdrawiam goraco.
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
mój chomik ma podobne
Zgłoś wpis
5 Postów
Początkujacy
WITAJCIE JA MAM 28 LAT I WCALE SIE ZA MOJE HOBBY NIEWSTYDZE. KAZDY JAKIES MA I MOJIM SA MOJE UKOCHANE KARUZELE. MOOJA NAJBARDZIEJ LUBIANA KARUZELEA W SEZONIE 2009 To Extasy z parku prater z austrii natomiast wiem ze uwas w NL jest bardzo podobna noszaca nazwe speed flip. to narazie tyle papa adelcia.
Zgłoś wpis


Bliżej nas