Pracownik logistyki Tilburgu

Wszystkie regiony  |   30-10-2018 09:44   |  Numer ogłoszenia: 123090
  • Stanowisko:Pracownik logistyki Tilburgu
  • Branża:Transport i Logistyka
Van Koppen & Van Eijk od 15 lat cieszy sie zaufaniem Pracownikow na terenie calej Holandii.W chwili obecnej poszukujemy kandydatow na stanowisko:Pracownik logistyki Tilburgu
  • Miejsce pracy:
    Tilburg
  • Opis stanowiska:
    Zbieranie zamowien
    Rozladunek zaladunek
  • Wymagania:
    Znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego
    Elastycznosc pod wzgledem czasowym( praca w weekendy)
    Dwuzmianowy system pracy
    Wlasny transport do pracy
  • Oferujemy:
    - pracę na długi okres czasu
    - pewne wynagrodzenie
    - przyjazną atmosferę w pracy
    - dodatek urlopowy
    - dodatek wakacyjny
    -dodatek zmianowy
    -zwrot kosztow dojazdu powyzej 10 km
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeśli szukasz pracy logistycznej, wyślij swoje CV z listem motywacyjnym na adres mailowy :
    l.hrehovcikova@vkve.nl