Holandia - prace produkcyjne żywności

Wszystkie regiony  |   09-09-2019 14:47   |  Numer ogłoszenia: 130543
  • Stanowisko:Pracownik fizyczny/produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
POSZUKUJEMY OSÓB DO RÓŻNYCH PRAC FIZYCZNYCH/PRODUKCYJNYCH TJ. PRODUKCJA SAŁATEK, PAKOWANIE WARZYW LUB PAKOWANIE PLASTERKÓW BOCZKU.

ROZPOCZĘCIE PRACY: OD ZARAZ
ILOŚĆ GODZIN PRACY: OK. 38 H/TYDZIEŃ

CHCESZ APLIKOWAĆ NA NASZĄ OFERTĘ PRACY? W LINKU REKRUTACYJNYM ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE INFORMACJE NA TEMAT TEGO KIM JESTEŚMY I W JAKIM CELU BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE OSOBOWE:

  • Miejsce pracy:
    HELMOND, ZWAAGDIJK, HAARLEM, BEILEN
  • Opis stanowiska:
    Prace odbywają się w halach zamkniętych najczęściej z obniżoną temperaturą powietrza (0-6 st. C). Do obowiązków pracownika w zależności od firmy należy:
    -mycie, cięcie i pakowanie warzyw/owoców
    -pakowanie gotowych produktów mięsnych
    -przygotowywanie produktów (owoce/warzywa/mięso) do wyrobu towaru
    -przygotowywanie towaru do wysyłki
    -prace rolnicze na polu lub w szklarni (oferty wakacyjne)

    Zawsze dopasowujemy pracę do otrzymanego CV. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą!
  • Wymagania:
    -- PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO – ACZKOLWIEK NIE ZAWSZE WYMAGANA
    -- PRAWA JAZDY – MILE WIDZIANE
    -- DYSPOZYCYJNOŚCI
  • Oferujemy:
    STAWKĘ PODSTAWOWĄ 10,19 EURO BRUTTO/H
    ATRAKCYJNE DODATKI ZMIANOWE ZA PORY POPOŁUDNIOWE, NOCKI, WEEKENDY I ŚWIĘTA
    ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE ZAPEWNIONE, PŁATNE PRZEZ PRACOWNIKA ZAPEWNIONY TRANSPORT DO MIEJSCA PRACY OPIEKĘ KOORDYNATORA NA MIEJSCU
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy Euro Work, która pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Zobacz więcej zdjęć