Laminator (laminiarz) łodzi Holandia

Overijssel  |   20-06-2019 15:41   |  Numer ogłoszenia: 132193
  • Stanowisko:Laminiarz/laminator
  • Branża:Przemysł stoczniowy
Firma Interwel B.V. z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje doświadczonego LAMINATORA ŁODZI.

  • Miejsce pracy:
    Zwolle
  • Opis stanowiska:
    Opis stanowiska: Praca przy laminowaniu fragmentów łodzi, uzupełnianie ubytków masy szklanej, budowie kadłubów itp.
  • Wymagania:
    Wymagania:
    Doświadczenie na stanowisku LAMINATOR ŁODZI,
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    Stalą pracę w międzynarodowym środowisku z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
    Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,
    Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu,
    Opiekę koordynatora na miejscu,
    Możliwość nawiązania wieloletniej współpracy.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Sposób aplikacji:Prosimy przesyłać CV na adres: anna@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując LAMINATOR.