PRACA NA MYJNI BEZDOTYKOWEJ

Flevoland, Emmeloord  |   30-08-2019 11:47   |  Numer ogłoszenia: 134030
  • Stanowisko:PRACOWNIK MYJNI BEZDOTYKOWEJ
  • Branża:Praca warsztatowa
Firma PRO NANO Car & Truckwash Cosmetics
Zatrudni mężczyzn na myjnię samochodową z doświadczeniem i ze znajomością j.holenderskiego lub j. angielskiego.

Zakres obowiązków:
- mycie pojazdów wraz z obsługą klienta,
- utrzymanie w czystości własnej floty pojazdów,
- obsługa terminalu płatniczego,
- utrzymanie właściwego stanu urządzeń na stanowisku pracy,

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności,
- Prawo jazdy kat.B
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność, staranność, rzetelność w wykonywaniu zadań,

Oferujemy:
- stabilny kontrakt bez pośrednictwa biura pracy,
- możliwość awansu zawodowego,
- możliwość reprezentowania firmy na Europejskich wyjazdach,
- dobre warunki pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres mailowy: dorota@pro-nano.nl

Do załaczonego cv ze zdjęciem prosimy także załączyć klauzulę znajdują się poniżej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną firmy:
www.pro-nano.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej zdjęć