Mechanik-monter maszyn budowlanych

Brabancja Północna, Tilburg  |   10-06-2022 08:58   |  Numer ogłoszenia: 156792
  • Stanowisko:Mechanik-monter maszyn budowlanych
  • Branża:Inne
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Szukasz pracy jako mechanik-monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku?
  • Miejsce pracy:
    Tilburg/ Oisterwijk
  • Opis stanowiska:
    Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu: miniładowarek, ładowarek kołowych i teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych

    Zadania:
    Twoim zadaniem będzie montaż części maszyn oraz komponentów hydraulicznych, pneumatycznych i innych.
  • Wymagania:
    Wykształcenie techniczne i wiedza w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki.
    Min. rok doświadczenia w pracy w zawodzie mechanik maszyn budowlanych / mechanik samochodowy.
    Umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych.
    Znajomość j. angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację.
    Samodzielność i dokładność.
    Mile widziany własny samochód.
  • Oferujemy:
    Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy.
    Wynagrodzenie: €13,80 - 14,59/ miesiąc brutto plus 13,3% dodatku zmianowego
    Dodatkowy płatny urlop (27 dni/rok).
    Premia 500€ za polecenie pracownika, którzy przepracuje w tym miejscu 3 miesiące
    Możliwość nadgodzin i pracy w soboty.
    Możliwość przejścia na stały kontrakt po roku pracy
    Tygodniowy system wynagrodzeń.
    Dobre warunki mieszkaniowe
    Ubezpieczenie płatne €28/tydzień.
    Zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty: +48 515 233 504.
    Link do aplikuj: https://bit.ly/3kVZc02