Lakiernik - Eindhoven

Holandia Południowa  |   30-09-2021 10:07   |  Numer ogłoszenia: 158920
  • Stanowisko:Lakiernik
  • Branża:Przemysł
Firma Metaal Flex Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji opartą wieloletnim doświadczeniem. Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471. Aktualnie dla swojego klienta Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko: LAKIERNIK
  • Miejsce pracy:
    EINDHOVEN
  • Opis stanowiska:
    - praca na samodzielnym stanowisku,
    - do obowiązków pracownika należy lakierowanie elementów stalowych konstrukcji ale również elementów karoserii aut ciężarowych,
    - w zakres obowiązków wchodzi również przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem,
  • Wymagania:
    - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
    - komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki),
    - dyspozycyjność,
    - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
    - umowę na 18 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
    - gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
    - możliwość wyjazdu od zaraz,
    - pracę w godzinach nadliczbowych,
    - dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
    - komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć wi-fi,
    - bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
    - opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.