Praca na ocynkowni w Groningen

Groningen, Groningen  |   17-01-2022 08:59   |  Numer ogłoszenia: 165626
  • Stanowisko:Productiemedewerker
  • Branża:Konstrukcja
NESTcoat to firma, która powstała w 2014 roku. Od samego początku stawiająca na jak najwyższą jakość usług oraz uświadamianie klientów jak ważna jest odpowiednia konserwacja powierzchni metalowych.
  • Miejsce pracy:
    Groningen
  • Opis stanowiska:
    Praca polegająca na obróbce ocynkowanych elementów oraz przygotowaniu ich do malowania proszkowego.
  • Wymagania:
    Wysoka motywacja do pracy i chęci do nauki.
    Mile widziany własny transport do pracy oraz zakwaterowanie.
    Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole.
    Realną możliwość rozwoju.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Sprawdź nas!
    Jesteśmy na:
    - FB - https://www.facebook.com/nestcoat/
    - INSTAGRAMIE - https://www.instagram.com/nestcoat/
    - LINKEDIN - https://www.linkedin.com/company/nestcoat/mycompany/