Roznoszenie i relokacja produktów 15.89 euro brutt

Holandia Północna  |   19-03-2024 11:54   |  Numer ogłoszenia: 166423
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Produkcja żywności
Roznoszenie i relokacja produktów na dziale z nabiałem
  • Miejsce pracy:
    Alkmaar
  • Opis stanowiska:
    Miejsce pracy: Alkmaar

    WYMAGANIA

    mile widziane prawo jazdy kat B

    chęć współpracy na minimum 3 miesiące-chcemy się z Tobą związać jak najdłużej !

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    - dział z nabiałem (Vers) Realizacja zamówień dotyczących nabiału, jak również paletowanie towaru i inne prace magazynowe. Zarówno tutaj, jak i przy warzywach, panuje niska temperatura około 5 stopni. Godzina rozpoczęcia pracy dość wczesna, bo 5:30 rano

    Na tym dziale jest możliwość pracy zarówno przy zbieraniu zamówień (order picking) jak i w systemie Transito with colors.

    a)TRANSITO WITH COLORS - roznoszenie, układnie (realokacja) produktów do podanych koszy. Pracownik bierze produkt, skanuje go a następnie roznosi. Na ścianach są kolorowe wyświetlacze a pod mini są kosze do których należy odkładać konkretne artykuły spożywcze

    OFERUJEMY

    terminowe wypłaty tygodniowe

    opiekę polskiego koordynatora

    firmowe zakwaterowanie

    transport z miejsca zakwaterowania do pracy

    ubezpieczenie

    dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe

    atrakcyjne stawki godzinowe : 13.64euro brutto+ 8% dodatku wakacyjnego +8,51 dodatku ADV=15.89 euro brutto

    APLIKUJ JUŻ DZIŚ ! Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !JEŚLI NIE SPODOBAŁA CI SIĘ TA OFERTA MAMY WIELE INNYCH !

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy

    Oferta pracy tymczasowej
    KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 1686