Lakiernik praca w Eindhoven

Holandia Południowa  |   31-10-2023 11:56   |  Numer ogłoszenia: 175297
  • Stanowisko:Lakiernik
  • Branża:Przemysł
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 471.

Aktualnie dla swojego klienta Metaal Flex Nederland B.V. w związku ze wzrostem zleceń produkcyjnych, dla wzmocnienia zespołu, poszukujemy osób na stanowisko:Lakiernik
  • Miejsce pracy:
    Eindhoven
  • Opis stanowiska:
    - praca na samodzielnym stanowisku w zakładzie produkującym nowe samochody ciężarowe,
    - do obowiązków pracownika należy lakierowanie elementów stalowych konstrukcji oraz karoserii samochodów ciężarowych,
    - w zakres obowiązków wchodzi również szlifowanie oraz piaskowanie w celu oczyszczenia i przygotowania powierzchni przed lakierowaniem.
  • Wymagania:
    - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
    - komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki),
    - dyspozycyjność,
    - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
    - umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
    - gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
    - możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje w Holandii),
    - pracę w godzinach nadliczbowych,
    - dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
    - komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,
    - bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
    - program poleceń pracowniczych,
    - opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Metaal Flex Poland sp. z o.o. ul. Czerwińskiego 2, 47-200 Kędzierzyn-Koźle;
    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – info@metaalflex.pl;
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;
    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji;
    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne;
    8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami;
    9) Pani/Pana dane osobowe powierzane będą:
    - Metaal Flex Nederland B.V (na potrzeby realizacji procesu rekrutacji);
    - wybranej firmie transportowej (w przypadku organizowania przejazdu do Holandii przez Metaal Flex Poland sp. z o.o.).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Metaal Flex Poland sp. z o.o. „