Pracownik produkcji 14,99€-15,12€

Brabancja Północna  |   01-06-2023 10:48   |  Numer ogłoszenia: 183231
  • Stanowisko:Pracownik produkcji (branża spożywcza)
  • Branża:Gastronomia

 Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta – jednej  z najszybciej rozwijających się firm FoodTech poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji (branża spożywcza)Miejsce                                    pracy: Best, Holandia
               Zakwaterowanie: zorganizowane
  • Miejsce pracy:
    Best
  • Opis stanowiska:
    praca na linii produkcyjnej z mięsem ekologicznym (wyprodukowanym w laboratorium w technologii 3D)
    praca na 2 zmiany
    umieszczanie produktów na linii produkcyjnej
    pakowanie gotowych produktów
    czyszczenie maszyn
  • Wymagania:
    wykształcenie techniczne
    doświadczenie w pracy na produkcji (branża spożywcza)
    komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
    gotowość do pracy w obniżonej temperaturze ok. 10 stopni Celsjusza
    zaangażowanie oraz chęci do nauki
    odpowiedzialność
    umiejętność pracy w zespole
    elastyczność
    prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    zatrudnienie na holenderskich warunkach
    stawkę 13,27€/h brutto
    dodatek zmianowy 13 %-14% tj. 14,99 €/h brutto - 15,12 €/h brutto
    wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 453-489€ netto
    pracę w pełnym wymiarze godzin
    miłą atmosferę w pracy
    duże możliwości rozwoju
    możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania 115€/tydzień
    25 dni urlopu
    8,33% dodatku urlopowego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy
    ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/