Monter części maszyn budowlanych:€16,49 € - €17,86

Brabancja Północna, Tilburg  |   01-06-2023 11:12   |  Numer ogłoszenia: 183233
  • Stanowisko:Monter części maszyn budowlanych:€16,49 € - €17,86
  • Branża:Budownictwo
Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to agencja rekrutacyjna, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Szukasz pracy jako monter części maszyn? Możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy na tym stanowisku?Mamy dla Ciebie pracę w stabilnej, holenderskiej firmie, zajmującej się produkcją wysokiej jakości maszyn i osprzętu:  miniładowarek, ładowarek kołowych i  teleskopowych na komponentach marki Giant, Kubota i innych.To pewna i stała praca z możliwością rozwoju na stanowisku:
               Monter części maszyn budowlanych
         Miejsce pracy:
 Tilburg / Oisterwijk, Holandia
  • Miejsce pracy:
    Tilburg
  • Opis stanowiska:
    Jako monter części maszyn będziesz wykonywać wszystkie typowe prace montażowe. Bazując na swojej wiedzy technicznej i umiejętnościach, będziesz odpowiadać za montaż półfabrykatów. Będziesz także lutował części produktów, czytał rysunki i schematy techniczne oraz zgłaszał błędy w procesie produkcyjnym. Ponadto do Twoich obowiązków będzie: montaż silników, skrzynek elektrycznych, filtrów, sprzęgieł, opon.
  • Wymagania:
    wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki
    min. rok doświadczenia w zawodzie mechanik maszyn / mechanik samochodowy
    umiejętność pracy na podstawie rysunków i schematów technicznych
    znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację
    gotowość do odbycia dnia testowego w firmie.
    samodzielność i dokładność
    prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)
  • Oferujemy:
    OFERUJEMY:
    legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
    stawka godzinowa: €16,49 € - €17,86 (co zawiera 13,3% dodatku zmianowego)
    wynagrodzenie 2523-2732€ brutto/mies
    pracę od pn. do pt. na dwie zmiany (6.00-14.30, 14.00-22.45 - w piątki do 20.00)
    dodatek urlopowy
    dodatkowy płatny urlop (40 dni/ rok)
    sporadycznie, możliwość nadgodzin i pracy w soboty
    możliwość przejścia na stały kontrakt po roku pracy (decyduje o tym docelowa firma)
    500 € bonusu za polecenie osoby, która przepracuje 3 miesiące
    opiekę polskich koordynatorów
    tygodniowy system wynagrodzeń
    dobre warunki mieszkaniowe (koszt 115€)
    ubezpieczenie płatne €33/tydzień
    zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy
    ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/