Pracownik produkcji (butelki),12,62-18,93€,Tilburg

Holandia Południowa  |   01-06-2023 11:47   |  Numer ogłoszenia: 183235
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Inne
Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - znanej firmy produkcyjnej w regionie Tilburg  działającej na skalę międzynarodową poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane
  • Miejsce pracy:
    Tilburg
  • Opis stanowiska:
    praca przy linii produkcyjnej
    napełnianie butelek i butli gazem
    pakowanie gotowych produktów do kartonów
    etykietowanie
    kontrola jakości wykonanej pracy
    praca w systemie 3 zmianowym
  • Wymagania:
    doświadczenie w pracy na produkcji
    znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    umiejętność pracy w zespole
    komunikatywność
    elastyczność
    gotowość do pracy na 3 zmiany
    prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    zatrudnienie na holenderskich warunkach
    stawkę 12,62 € brutto/h
    Dodatek zmianowy +25% (15,77 € brutto/h od godz.18.00) oraz 150% (18,93 € brutto/h za pracę w godzinach 00.00-6.00)
    możliwość zawarcia umowy na stałe
    możliwości rozwoju
    praca w przyjaznym środowisku
    25 dni urlopu
    8,33% dodatku urlopowego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/