Obróbka metalu-od zaraz-bez języka

Holandia Południowa  |   17-04-2024 10:15   |  Numer ogłoszenia: 187624
  • Stanowisko:Obróbka metalu
  • Branża:Inne
Miejsce pracy: Moerdijk
 WYMAGANIA:
- mile widziane prawo jazdy kat B
- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-czyszczenie, sprzątanie kontenerów;
-obsługa maszyn produkcyjnych;
-pakowanie, przepakowywanie;
-kruszenie materiałów (tytan, chrom, nikiel, silikon, metal);
-załadunek, rozładunek samochodów i kontenerów
OFERUJEMY:
-regularne wypłaty tygodniowe
- pewną liczbę godzin
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 - dojazd do pracy ( rower lub samochód służbowy )
 - ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora
-atrakcyjne stawki godzinowe
- dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)
- bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym)
Prześlij do nas swoje cv  a zaproponujemy Ci pracę w Holandii. Nasza firma to lata doświadczeń. Na polskim rynku działamy już ponad 14 lat! Możesz nam zaufać !
Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Moerdijk

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 194