SPAWACZ - MONTER MAG 135 / ZWOLLE - HOLANDIA

Overijssel, Zwolle  |   20-02-2024 12:04   |  Numer ogłoszenia: 190897
  • Stanowisko:Spawacz
  • Branża:Konstrukcja
Opis oferty:

Na zlecenie naszego Holenderskiego klienta poszukujemy spawaczy MAG 135.
Praca w mieście Zwolle i okolicach.

Zakres obowiązków:
  • Spawanie metalowych konstrukcji hal
  • Gruba stal
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe
  • Aktualne certyfikaty
  • Prawo jazdy ( auto służbowe )
  • Dobry j. Angielski B1

Nasz klient oferuje:
  • Holenderską umowę o pracę
  • Pełny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Zarobki od 16.50€/h brutto
  • Wynagrodzenie tygodniowe netto od 550€
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2200€
  • Stałe zatrudnienie,
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • Dodatki wakacyjne wypłacane są co tydzień wraz z wynagrodzeniem
  • Dodatki urlopowe odkładają się na rzecz urlopu danego pracownika
  • Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca w pokojach 1 lub 2 osobowych.
!!! Ważne informacja aby na zakwaterowanie wziąć ze sobą pościel, kołdrę i poduszkę !!!

CV prosimy przesłać na adres e-mail:    cv@sternjob.com  w tytule napisać  "Holandia spawacz"
   Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych dla klientów
STERNJOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ