Praca wakacyjna w Holandii

Wszystkie regiony  |   10 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 191997
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Wynagrodzenie
Atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę

Akceptowane języki

Angielski, holenderski

Branża
Logistyka

Miejsce pracy
Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Szukamy zmotywowanych osób, które dołączą do naszych zespołów w sezonie letnim. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć wyjątkową podróż z jednym z największych liderów rynku, takich jak DHL, Albert Heijn, CEVA, GXO i innymi? To jest Twoja szansa na pracę z nami!

Masz możliwość zapoznania się z różnymi sektorami, w tym logistyką, produkcją, sieciami supermarketów, przemysłem spożywczym i szklarniami. Takie doświadczenia pomogą Ci nawiązać bezcenne przyjaźnie, rozwinąć nowe umiejętności i uczyć się na sukcesach wiodących firm w Holandii.

Aby zapewnić elastyczność, będziesz pracować na poranne, popołudniowe, wieczorne i nocne zmiany. Otrzymasz za to dodatki.

Jeśli szukasz ciekawej okazji zdobycia doświadczenia i uzyskania dodatkowego dochodu w okresie wakacyjnym, nie szukaj dalej. Mamy wakacyjne oferty pracy za granicą i zapraszamy do dołączenia do naszego prężnie działającego zespołu.

Benefity
Terminowe płatności
Cotygodniowe wypłaty
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja myOTTO
Helpdesk 24/7

Obowiązki
Zbieranie produktów
Przygotowywanie zamówień
Sortowanie paczek
Etykietowanie paczek
Zabezpieczanie palet
Przygotowywanie paczek żywnościowych
Czyszczenie produktów spożywczych
Sprawdzanie jakości
Podnoszenie paczek o różnej wadze
Ładowanie/rozładowywanie kontenerów

Wymagania
Bycie sprawnym fizycznie i silnym
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność przez dłuższy okres
Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 83