Szwacz / Szwaczka

Holandia Północna, Zwaag  |   16-04-2024 09:46   |  Numer ogłoszenia: 192010
  • Stanowisko:szwacz /szwaczka
  • Branża:Inne
Poszukuje doświadczonej osoby do obsługi maszyn do szycia namiotów. Jeśli masz doświadczenie w pracy z grubszymi rodzajami tkanin i jesteś zmotywowany, to ta praca jest
dla Ciebie!
Jako szwacz/szwaczka jesteś częścią całego procesu
produkcyjnego i współpracujesz z zespołem wykwalifikowanych pracowników.
Zostaniesz przeszkolony wewnętrznie przez naszych specjalistów, którzy nauczą
Cię tajników pracy z namiotami.
Zadania
- Szycie różnych elementów namiotów, takich jak panele ścienne, dachowe, podłogowe oraz
inne detale, zgodnie z przygotowanymi wzorami i instrukcjami technicznymi
- obsługa maszyny przemysłowej do szycia,
- przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu pracy,
- przygotowywanie materiałów do produkcji, w tym cięcie tkanin zgodnie z wymaganiami
projektu,
Oferujemy
- stawka 13,80 brutto € za godz. ( po sprawdzeniu możliwość podwyżki)
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,
- przyjazne środowisko pracy,
- pomoc w załatwianiu formalności i opiekę polskojęzycznego koordynatora
Oczekujemy
- doświadczenia w obsłudze maszyn do szycia,
- precyzji, dokładności i zdolności pracy w zespole,
- gotowości do pracy w dynamicznym środowisku,
Stawka od 13,80
 Lokalizacja- Zwaag
 Kontakt:
work@niden.nl
+31 639 586 348
  • Opis stanowiska:
    projektu,
    Oferujemy
  • Wymagania:
  • Oferujemy:
    • Legalną pracę
    • Zakwaterowanie
    • Ubezpieczenie
    • Wypłaty co tydzień na konto
    • Opiekę koordynatora

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
06X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 29