Pracownik działu logistyki

Holandia Północna, Andijk  |   24-04-2024 12:25   |  Numer ogłoszenia: 192244
  • Stanowisko:Pracownik działu logistyki
  • Branża:Inne

Nowoczesna i ambitna szkółka papryki ,W związku z powiększeniem zespołu poszukuje osoby do sortowni papryki;
  • Miejsce pracy:
    Andijk
  • Opis stanowiska:
    Na tym stanowisku odpowiadasz za :
    -przygotowanie zamówień,
    -rejestrację w systemie sprzedaży
    -dbanie o to, aby każdy klient/kierowca otrzymał zamówioną partię towaru.
    - drukowanie karty z odpowiednimi specyfikacjami i wymaganiami klienta
    - rejestracje palet w systemie sprzedażowym
  • Wymagania:
    Kogo szukamy?

    - Osoby zaangażowanej i łatwo przejmującej inicjatywę
    - Potrafiącej pracować w zespole
    - Potrafiącej dobrze obsługiwać komputer
    - Z dużym poczucie odpowiedzialności
    - Znającej komunikatywnie język angielski lub niderlandzki
  • Oferujemy:
    Co Ci oferujemy?

    Dobra atmosfera pracy
    Nowoczesne środowisko pracy z dużą automatyzacją
    Mnóstwo możliwości dalszego rozwoju w profesjonalnej firmie.

    Miejsce pracy : Andijk
    Stawka : 16,50€

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 17