Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

REKRUTER ZDALNY - PRACUJ Z DOMU - SZKOLENIE

Belgia  |   05-05-2024 20:21   |  Numer ogłoszenia: 192492
  • Stanowisko:Rekruter
  • Branża:Praca biurowa
PRACUJ Z DOMU !

Podejmij współpracę z Naszą agencją i zostań swoim szefem  Jeśli lubisz pracę z ludźmi i poszukujesz nowych wyzwań to chętnie przywitamy Cię w naszym zespole. Doświadczenie w rekrutacji lub obsłudze klienta mile widziane, jeśli takiego nie masz wszystkiego Cię nauczymy.

Szukamy osoby ambitnej, komunikatywnej, która umie organizować własny czas pracy oraz jest nastawiona na sukces.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
• Pozyskiwanie kandydatów na różne stanowiska pracy zagranicznej
• Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
• Współpraca z koordynatorem

Oferujemy:
• Pracę od zaraz
• Pracę zdalną
• Umowę
• Opiekę koordynatora
• Wysokie zarobki – system prowizyjny – (1tys./10tys. zł)
• Darmowe szkolenie – wszystkiego Cię nauczymy tak, abyś nie musiał stresować się nowym stanowiskiem
• Premie
• Pracę w świetnym zespole, który pomoże Ci na każdym kroku rekrutacji

 Jeżeli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu jako rekruter, prosimy o przesłanie swojego CV na nasz adres e-mail : office@humanbe.pl

Odezwij się do nas!
505 418 409

Będziemy szczęśliwi jeżeli będziemy mogli omówić z Tobą dalsze szczegóły współpracy. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pozdrawiamy,Agencja HumanBe Polska
  • Opis stanowiska:
  • Wymagania:
  • Oferujemy:
    • Umowę
    • Premie

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
50X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 76