ORDERPICKER - MAGAZYN Z ODZIEŻĄ - HOLANDIA

Holandia Południowa, Rozendaal  |   10-05-2024 21:11   |  Numer ogłoszenia: 192600
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Transport i Logistyka
Dla klienta, zajmującego się dystrybucją znanych marek odzieżowych do sklepów w całej Europie Zachodniej, poszukujemy aktualnie osób do pracy magazynowej.

 Znasz dobrze angielski i chcesz pracować w najnowocześniejszym magazynie w branży odzieżowej? Myślisz o wyjeździe do Holandii ze swoją drugą połówką, przyjacielem albo członkiem rodziny?

Gwarantujemy wspólne zmiany i zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach. Wyjazd do pracy może być fajną przygodą, a jadąc we dwójkę nie dopadnie Was samotność ani stres!

Nie czekaj, aplikuj na to stanowisko – mamy dla Ciebie i Twoich bliskich dobrą pracę w Holandii!

Opis stanowiska:Czym będziesz się zajmował?
– Etykietowanie ubrań
– Pakowanie
– Praca ze skanerem w języku angielskim
– Ładowanie i rozładowywanie kontenerów
– Pilnowanie, aby dostawy przychodziły na czas

Dlaczego warto?
– Atrakcyjna stawka €14,37/h brutto wypłacana w tygodniowym rozliczeniu
– Brak wiekówki
– Możliwość wyjazdu do pracy z partnerem
– Transport do pracy służbowym samochodem

Wymagania:Czego oczekujemy?
– Angielski na poziomie komunikatywnym (B1)
– Umiejętności pracy w grupie
– Mile widziane prawo jazdy
– Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Skontaktuj się z Nami ! Polub nasz Fan Page na Facebooku Human Be Polska i bądź na bieżąco z ofertami pracy !

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
50X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 28