Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Spawacz TIG i MAG Niemcy

Wszystkie regiony  |   20-05-2024 14:43   |  Numer ogłoszenia: 192794
  • Stanowisko:Spawacz TIG i MAG
  • Branża:Przemysł
SPAWACZ TIG I MAG Niemcy
  • spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów
  • Miejsce pracy:
    Niemcy
  • Opis stanowiska:
    SPAWACZ TIG I MAG Niemcy Opis stanowiska:
    spawanie remontowe, warsztatowe, prefabrykacja, spawanie rurociągów
  • Wymagania:
    - umiejętność spawania na szczelność
    - doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej i czarnej (rury, rentgen)
    - spawanie w różnych pozycjach
    - aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami - umiejętność pracy w zespole, samodzielność podczas wykonywania prac
    - mile widziana znajomość języka niemieckiego lun angielskiego
    - brak nałogów
  • Oferujemy:
    - stawki zależne od doświadczenia, TIG: 17-18 Euro netto, MAG warsztatowiec, odbiorowy: 15-16 Euro netto
    - umowa o pracę na pełny etat na warunkach niemieckich
    - dodatki za pracę w niedzielę i święta oraz godziny nocne
    - ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne w Kasie Chorych AOK Niedersachsen
    - ubezpieczenie wypadkowe w BG Holz und Metall
    - pomoc w załatwianiu formalności meldunkowych i świadczeń socjalnych
    - darmowy transport na kontrakt samochodami firmowymi, zakwaterowanie, odzież roboczą, szkolenia
    - ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
    - możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego - pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym
    - długoterminowe projekty, praca cały rok, duża ilość godzin w tygodniu
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Indmont O nas – o firmie
    Indmont sp. z o.o. Spółka Komandytowa została założona w 2008 roku. Od tego czasu cieszymy się opinią godnego zaufania partnera wśród klientów w branży przemysłowej.

    Niemieckie firmy z różnych gałęzi przemysłu doceniają nasze wysokie standardy jakości oraz uczciwe partnerstwo w zakresie prac montażowych i wypożyczania pracowników tymczasowych. Klienci wysoko cenią naszą niezawodność, precyzję i dotrzymywanie terminów.

    Siedziba firmy Indmont znajduje się w Krakowie

    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez INDMONT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w: ul. Na Barciach 6, 31-423 Kraków (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz https://indmont.com/polityka-prywatnosci/

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 28