Szukaj
Sortowanie losowe
Kategorie
Dowolna Kategoria (3) Praca (3)
Lokalizacja
Dowolny Region (216) Fryzja (3)

KONTROLA JAKOŚCI DROBIU

Opis stanowiska:Kontrola jakości drobiu. Kontrola wnętrzności drobiu. Płukanie drobiu.               Wymagania:Znajomość j. angielskiego. Posiadanie prawa jazdy. Umiejętność przestrzegania instrukcji. Dokładność. Wysoka motywacja ...

03-07-2020 16:16 dodał(a): Workstead Workstead Lokalizacja: Fryzja Praca»Dam pracę

06-07-2020 16:52 dodał(a): Workstead Workstead Lokalizacja: Fryzja Praca»Dam pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI / KONTROLA JAKOŚCI

Obowiązki:Pakowanie wyrobów owocowych.Etykietowanie i kodowanie opakowań.Kontrola jakości. Wymagania:Doświadczenie w środowisku przemysłowym.Wysoka motywacja do pracy.Dokładność i sumienność.Zaświadczenie o niekaralności. Oferujemy: Umowę o pracę na warunkach holenderskich. ...

18 godzin temu dodał(a): Workstead Workstead Lokalizacja: Fryzja Praca»Dam pracę