Konstruktor rusztowań

Limburgia  |   19-09-2018 20:21   |  Numer ogłoszenia: 121186
  • Stanowisko:Monter Rusztowan
  • Branża:Inne
Elewacje i rusztowania przemysłowe z systemem Layher w regionie Geleen (Sud-Holland). Co najmniej 5 lat doświadczenia jako Gerustbauer. Komunikacja w języku niemieckim lub angielskim.Indywidualni wnioskodawcy lub małe zespoły. Gotowy do treningu (bezpieczeństwa). Wymagany własny samochód. Wynagrodzenie netto - 500 euro / tydzień. Cotygodniowa wypłata. Zakwaterowanie jest bezpłatne. Rejestracja ubezpieczenia zdrowotnego. Struktura prawna wakacji i świąt.
  • Miejsce pracy:
    Geleen
  • Opis stanowiska:
    Elewacje i rusztowania przemysłowe z systemem Layher w regionie Geleen (Sud-Holland). Co najmniej 5 lat doświadczenia jako Gerustbauer. Komunikacja w języku niemieckim lub angielskim.
  • Wymagania:
    Indywidualni wnioskodawcy lub małe zespoły. Gotowy do treningu (bezpieczeństwa). Wymagany własny samochód. Wynagrodzenie netto - 500 euro / tydzień. Cotygodniowa wypłata. Zakwaterowanie jest bezpłatne. Rejestracja ubezpieczenia zdrowotnego. Struktura prawna wakacji i świąt.