Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Fotografia podwodna - Holandia

Czytali temat:
pryagmeta (1885 niezalogowanych)
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Galeria fotografii podwodnej, zdjecia fauny i flory morskiej, raf koralowych, wrakow, jaskin. Nie tylko dla nurkomanow.
Zapraszam tez do obejrzenia galerii na moim blogu: notatnik-emigranta.blog.onet.pl/
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Egipt, 20 minut pod woda z delfinami, El Gouna, czyli Wenecja pustyni, wysunięta najbardziej na północ od Hurgady duza laguna.
Zgłoś wpis
3 Posty
krzysztof Sz
(aqarius)
Początkujacy
Zgłoś wpis
3 Posty
krzysztof Sz
(aqarius)
Początkujacy
mialo bzc zdjecie
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
wow,
moje klimaty!!
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Uma napisał:
Egipt, 20 minut pod woda z delfinami, El Gouna, czyli Wenecja pustyni, wysunięta najbardziej na północ od Hurgady duza laguna.

super to foto!!
mam podobne..
delfiny!!wow, wow wow!!
Zgłoś wpis
2 Posty
marta duda
(miraanda)
Początkujacy
Super! Uwielniam życie pod wodą!

________________
bilety autokarowe niemcy Zapraszam
Zgłoś wpis
1 Post
pryagmeta
(pryagmeta)
Początkujacy
Bawiłem się moim GoPro, filtrami i obudowami, ale jeszcze nie używałem z nim żadnego rodzaju światła ani tacy. Mój jest w drugiej generacji, więc to w zasadzie dinozaur. Byłem ciekawy, czy GoPro nadal najlepiej radzi sobie z kręceniem filmów pod wodą i czy nowsze generacje były znacznie lepsze? Nie byłem pewien, czy niektóre z tych kamer typu SeaLife mogą być lepsze do nagrywania wideo https://9apps.ooo/ .

Jestem też ciekaw, ile możesz wydać, aby zacząć robić makro i robić dobre zdjęcia. Czy małe kamery SeaLife z pojedynczymi tacami świetlnymi są dobre? Ile powinienem wydać absolutnego minimum?

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do edycji poza aparatem? W przypadku filmów, które nienawidzę studia GoPro, nie wydaje się łatwe w użyciu ani przyjazne dla użytkownika. Chcę czegoś nieco prostszego, jeśli coś takiego istnieje. Nie jestem też pewien, czy ktoś jeszcze jest taki, ale tak naprawdę nie chcę robić całej masy edycji w Photoshopie i wolałbym po prostu zrobić absolutnie wszystko, co mogę, ze światłem i aparatem, może trochę drobnej regulacji, ale Nie chcę zwariować z tego powodu.

Jakakolwiek rada? Ciekawi Cię również konfiguracja innych, a nawet zdjęcia i filmy, które możesz im pokazać.
Zgłoś wpis


Bliżej nas