Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Streetphoto - Holandia

Czytali temat:
MatkaWariatka (2970 niezalogowanych)
5 Postów
Blazej Szczepaniak
(blakeepll)
Początkujacy
Zapraszam do mojej galerii, a jak ktoś ma ochotę powłóczyć się razem ze mną z aparatem po ulicach Hagi - piszcie śmiało. Galeria
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
galeria jest, ale zamknięta... :/
mam chyba nieważne zaproszenie!
Zgłoś wpis
5 Postów
Blazej Szczepaniak
(blakeepll)
Początkujacy
Był w galerii mały remont ale juz powinno coś tam działać. Chyba że nie to dajcie info
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
działa, działa, jednak nieco rozczarowująco
7sztuk sztucznego ognia i jedno profilowe?
Spodziewałem się 30 niezłych streetshotów a tu taki coś
nie ładnie, panie kolego, nie ładnie, zważywszy na zapowiedź artu i propozycję współtworzenia sztuki
Fotografia sztucznych ogni do najłatwiejszych nie należy, wymaga focenia szybko i po ciemku...
pozdrawiam serdecznie i liczę że zobaczę więcej zdjęć
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
...
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
...
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
...
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
Jedno pytanie. Czy panowie dysponujecie pozwoleniem fotografowanych na publiczne poslugiwanie sie ich wizerunkiem?
Zgłoś wpis
5 Postów
Blazej Szczepaniak
(blakeepll)
Początkujacy
Aaaa bo niema kiedy, ale faktycznie coś trzaby zamieścić w temacie, Muszę przegrzebać to co na dysku leży i coś wybrać. By the way, od kiedy to w NL i UK trzeba mieć zgodę, bo w Polsce a i owszem chyba że czegoś nie wiem ???

Dobra jakiś update na szybko był, ale pewnie D@rk jeszcze nie spełnię oczekiwań ale za to przekonałeś mnie żeby usunąć fajerwerki będzie więcej miejsca na street
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis


Bliżej nas