Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
staruszka nigdy nie bedzie miala tyle co dobrze zabezpieczony dom;] wiec kto na staruszke bedzie napadal z bronia. bez żartow;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oby bron nie wpadla mi w rece bo odrazu powystrzelam polowe tych co mi weszla w droge a tak na powaznie to jestem przeciwna...ludzie po co wam ta bron ?? malo macie atrakcji na codzien?? moim zdaniem to przykrywka mowiac o broni jako o zabezpieczeniu swojego bezpieczenstwa wiadomo ze z czasem kazdy jej uzyje nawet podczas klotni np z tesciowa a tak wogole po co ta bron skoro i tak jest wiele innych srodkow przemocy pod postacia siekiery kija noza i innych atrakcji JESTEM NA NIE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Każdy ma swoje zdanie na ten temat;] Ja jestem za. Ciekawe czy by mi odwiesili wyrok gdyby takowa ustawa weszla w życie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to moze warto sie przeniesc na 'bliski wschod'
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a tutaj kolezanko morelowa sie mylisz;]
przeprowadzka na bliski wschod czy tez tudziez ucieczka nic ci nie da. wenezuela. tam jak najbardziej;]

Więc dlaczego kurze piersi nie maja sutków???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zdecydownie nie jak przeczytalam wczesniej i calkowicie sie z tym zgadzam-czlowiek jest na to za glupi poprostu,niestety.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wenezueli, Kolumbi, Boliwi i Paraguaju nie polecam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolego doktorze, ale posiadawszy zamiar ukrycia sie przed naszym prawem to wybralbym wlasnie te kraje;] niektorym poprostu wystarczy liberalne Krolestwo Niderlandii;]
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
DLATEGO LATWO JA OKRASC HYHYHYHY
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
ale to chyba troche nie hallo ... zeby staruszke...???
ale ja do interesów innych nie wnikam
Zgłoś wpis


Bliżej nas