Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
66 Postów

()
Gaduła
bardzo ciekawa przyszłośc jak każdy by ,, biegał" po ulicy z broną mh.... i srzelał do wszyskich którzy mu się niepodobają czemu nie przecież było by to legalne Nie raczej nie wystarczy to co się dzieje obecnie pozdro
Zgłoś wpis
21 Postów
Bywalec
Sama jestem posiadaczem broni palnej ( legalnej-nie ze wzgledu na prace ale strzelanie to moje hobby ) i uwazam ze tak jak jest to tu zalatwione w Holandii to jest ok , ale dla jak ktos sie uprze to nie problem jest tu kupic bron nielegalna ( nawet byl ostatnio taki program w telewizji holenderskiej na ten temat ).uwazam tez ze polska spolecznosc nie dorosla do czegos takiego bo byly by takie sytuacje jak w stanach albo i gorzej

monika
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
OJ UCZEPILISCIE SIE TEJ STARUSZKI A MNIE CHODZILO O TO ZE LATWIEJ NAPASC SAMOTNA STARUSZKE NIZ KOGOS Z BRONIA WIEM ZE BRON JEST NIE DLA KAZDEGO PAMIETAM JESZCZE Z WOJSKA JAKA MA SILE RAZENIA BRON PALNA A BYLEM CELOWNICZYM KM PK CO DO KURSOW I SZKOLEN TO JESTEM TROCHE SCEPTYCZNY BO BYLEM SWIADKIEM POSTRZELENIA SIE POLICJANTA JAK WYCIAGAL BRON Z KABURY TRO:CHE TO SMIESZNE BYLO DLA MYSLACYCH I POTRZEBUJACCH JESTEM ZA POTRZEBUJESZ STAC CIE MYSLISZ LOGICZNIE CHCESZ TO KUPUJ
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
A POZATYM WARTO POROZMAWIAC Z PRZESTEPCA W CHWILI NAPADU TRZEBA BYC OTWARTYMNA NOWE DOZNANIA
Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
Mnich, ulegam wrażeniu, że ty to bys z kazdym jakiś temat znalazł. Strach cię napaść
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
JAK CZLOWIEK SIEDZI NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM W DOMU TO LUBI SOBIE TROCHE POKLIKAC WARTO ROZMAWIAC
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnich warto rozmawiac. Oby to nie byly tylko rozmowy w stylu programow Pospieszalskiego Wiesz o co chodzi
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
na tym wlasnie polega dowcip
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I ja was pytam - Co z ta Polska i czy ktos wreszcie postawi Kropke na I
Zgłoś wpis


Bliżej nas