Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Chlopaku. To kim jestem zostawiam pod dyskusje ludziom w realu. Nie sadze ze musze sie z czegokolwiek tlumaczyc jakiemus playboyowi z miodem w uszach i sadzac ze sposobu wyrazania
emocji gora po zawodowce. Ale OK. Nie musisz jednak juz tak podkreslac jak cie kuple z pod celi wyuczyli grypsowac. Po pobieznej analizie twoich postow stwierdzam ze pasujesz do zawartym w
Słowniku ortograficznym języka polskiego definicji "prostak" - osoba o cechach ludzi pierwotnych, o niskim poziomie kultury, nieokrzesana, prostacka, ograniczona; prymityw. Tylko powtorzylem za madra ksiazka. Nie potrafisz udowodnic swoich racji, nie masz nawet podstawowej wiedzy historycznej. Pierdzielisz jakies farmazony o Mickiewiczu i bitwie pod Grunwaldem kiedy rozmawiamy na temat atmosfery wokol Polakow w NL. Pouczac cie??? Facet od takich jak ty sa raczej szkoly dla uzdolninych inaczej. Ja nie mam cierpliwosci do takich bachorow. Czym ty chcesz tu zaistniec? Myslisz czlowieku ze mam czas na taki plankton? A teraz zaloz dresik i idz sie przejdz.
Moze jeszcze po drodze komus (...) po pijaku zeby potwierdzic co piszesz.
A filmiki to sobie krec ze swoja stara
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
PS: Acha fotki skopiowalem bo widze ze wykasowales
Jaki byl powod
Zgłoś wpis
17 Postów
Alex bond
(Alexxl)
Bywalec
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Oj Oj Chlopaki,poziom spada! a czytajac to wszystko to znowu poczulem sie Polakiem
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
O czym był ten temat?

Ahhhh... Alex i że niby Polacy to najgłupszy naród świata? Kurde, a wcześniej pisałem, że sie z tym nie zgadzam...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Spoko Patboy. Czy to pierwszy raz taki rambo trafia na forum. Panienki szaleja
A w szkalarni przyznam sie bez bicia ale bylem ostatnio pare lat temu u babci he he
Sadzac po reakcjach to radze kolesiowi przystopowac ze sterydami bo niszcza mozg
powoduja dziwne napady agresji. A na cwela to starego niech sobie awansuje
Przynajmniej w rodzinie zostanie
Oj dziwny jest ten swiat. Rzeczywiscie Patboy Polska mi sie przypomniala i przypomnialo mi sie
dlaczego tu przyjechalem...
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Olej to Marek,nie warto strzępić ozora.....
Świadectwo wystawione wypisem/ami jest aż nadto znaczące
Kołowrotki lepiej przesmaruj bo już niedługo czas....PZDR
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Stary ja za tydzien stawiam znow lajbe na wodzie i na Loosdrechtse Plassen tak ze w weekendy
mnie pod netem niet
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
No i cool,i tak 3m
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Panowie, a poza tym: alles goed?

Koniec głupot!
Zgłoś wpis


Bliżej nas