Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Robert Walusiak Kondrawiec marco919 Birnat kecaw6 Magdalena1979 Karol M karol13 (11607 niezalogowanych)

()
Początkujacy
maciejgw napisał:
Kaska1980 napisał:
.... a mnie sie wiekszosc filmow nieotwiera ....wrrrr
jaką masz przeglądarkę przeważnie problemy stwarza IE zainstaluj mozilla albo opera i powinno pomóc



Dzieki na Opera faktycznie mozna bez problemu ogladac
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
SPOKO IE ja mam Firefox jakoś opera nieprzypadła mi do gustu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
guzik prawda , nic sie nie da oglądac bez limitu,jezeli to prawda to napisz prosze krok po kroku jak to zrobic , bo ja kombinuje i nie wychodzi)dzieki
Zgłoś wpis
4 Posty
Mateusz Career
(sUPe64)
Początkujacy
a co z metoda wylacz/wlacz modem ? pod zalogowaniu sie z nowym ip wlaczasz film w miejscu w ktorym skonczylas ogladac i ogladasz dalej tak samo jest z rapidsharem jak mi mowi ze mam czekac to robie reconect i tyle. www.kino.pecetowiec.pl/ ja ogladalem na tej stronce ale teraz juz mam 8 mbps wiec sciagam filmy
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
nie zawsze to działa jeżeli masz przypisane stałe IP to guzik zrobisz możesz resetować do bólu a i tak to same IP będzie ale jeżeli masz zmienne to masz rację przy resecie modemu modem łapie nowe IP i problem z głowy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie da rady mam ta sama strone i niestety trzeba czekac
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
A teraz coś dla serialowców
iitv.info/
prawie każdy serial odcinki na bieżąco dodawane mam nadzieję że się przyda.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Na "Janosika i Stawke wieksza od zycia tez mozna liczyc?
Zgłoś wpis
2 Posty
I.... .......
(ilona8745)
Początkujacy
Witam jak ktoś chce oglądać seriale polecam iple a jesli filmy to films-online.
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
ja uzywam justinnlub exsiste bez limitów zpraszam hehe
Zgłoś wpis


Bliżej nas