Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Oleg Colo Marcin Pawlo Daniel Kozak P P Mariusz Nowicki damiam tomasz Rybka Zachęta Sim2 Raaa Van den berg Tij Moja (3226 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Haha, wredne trolle!
Przecież Mariusz całkiem sympatycznie się określił!
O!


A jaki małpiszon. A czyż nasze odpowiedzi nie sympatyczne? Przyjaciółko trolli
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hehe, bardzo trafnie!
Tornado, przyjaźnię się z sympatycznymi trollami, fakt. Ale niekoniecznie muszę się z nimi zgadzać.
I nadal twierdzę, że Mariusz bardzo ładnie się określił!

Dziubole.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Ciociu Mariusz nie okreslil wiekowosci niecnoty :-P wiec moze my sie zalapiemy na kino i .... herbatke . Ja mam tez swoje 5 kolek to juz do was moge sie nawet doturlac na kino .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Mariusz odezwij sie . Bo tych wacpanow tez mozna wykozyscic do np .: pchania auta pod gorke . hehehehehehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Hehe, bardzo trafnie!
Tornado, przyjaźnię się z sympatycznymi trollami, fakt. Ale niekoniecznie muszę się z nimi zgadzać.
I nadal twierdzę, że Mariusz bardzo ładnie się określił!

Dziubole.


Violcia jak dla mnie to ty spelniasz wszystki wymogi Mariusza
chlopak tak ladnie sie okreslil-moze umow sie z nim
pozdrowienia dla Jurka Piotra i ciebie oczywiscie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
Viooltje napisał:
Hehe, bardzo trafnie!
Tornado, przyjaźnię się z sympatycznymi trollami, fakt. Ale niekoniecznie muszę się z nimi zgadzać.
I nadal twierdzę, że Mariusz bardzo ładnie się określił!

Dziubole.


Violcia jak dla mnie to ty spelniasz wszystki wymogi Mariusza
chlopak tak ladnie sie okreslil-moze umow sie z nim
pozdrowienia dla Jurka Piotra i ciebie oczywiscie

Serdeczne dzięki Kolek!!!
Mnie też tak się ckni za przejażdżką jakimś autkiem. Oby nie w bagażniku. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A kiedyś było tak, że party za kilka godzin, pełne zbiorniki paliwa i............. co? W tym momencie nieodpowiedzialne służby drogowe Nederlandów tak najzwyczajniej wrednoty zamknęły autostradę co spowodowało brak dojazdu. Smutek.......żal......... tęskonota i nadzieja, że kiedyś otworzą...... będzie party jak talala. Jednak póki co nuda nie ma i nie będzie bo powrócił Kolek.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Podziekuuufka Krzyś -nawzajem....Kochana ciociu Violu...My trolujemy humorystycznie nieszkodliwie ;mam nadzieje że Mariusz nie ma nam tego za złe...
W naszym wieku,gawedziarstwa seksualnego i golenia-bo tyle nam zostało z męskich spraw to raczej wybaczalne
W sumie zycze koledze miłych chwil i spotkań-tak jak nasze
Napisał czysto,jasno,przejrzyście i rzeczowo;i niech znajdzie ekipe taką jak nasza
Z życzeniem Sinterklassowym- BZIQ
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ach, Panie i Panowie, jak szalenie milutko się porobiło!
To może spotkamy się wszyscy razem? W końcu?... Golenie (twarzy) niekoniecznie, dobry humor - owszem, proszę wziąć ze sobą
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
hmmm jakie masz wymagania pfff . Dobry humor to mi sie nie zmiesci w moim bagazniku .
Zgłoś wpis


Bliżej nas