Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jakie kremy na zmarszczki - Holandia

Czytali temat:
Aneta Kurek Natalia Mod Kamila Gwiazdowska Natalia Brz (112 niezalogowanych)
12 Posty
Kamila Gwiazdowska
(KamilaGwiazdowska)
Bywalec
Dziewczyny czy znacie jakies dobre kremy na zmarszczki, które rzeczywiśćie pomagaja jeśli chodzi o stan skóry?

Jeśli tak to jakie polecicie?
Zgłoś wpis
22 Posty
pvl
(pvl)
Bywalec
Ja uwielbiam kremy z retinolem.Nic tak nie służy mojej skórze jak ten specyfik Bardzo długo używałam Ystheala z Avene i byłam bardzo zadowolona.Cztery dni temu zakupiłam Diroseal i myślę ,że również będę zadowolona(nawet radziłam się Beci)Wydaje mi się,że faktycznie lepiej nawilża.Zawsze nakładam na całą twarz,łącznie z powiekami i ustami.U mnie sprawdza się rewelacyjnie,dlatego polecam retinol.Avene nigdy mnie nie podrażniła,nie łuszczyłam się (może tak delikatnie,na początku) nie mogę jedynie Dacnealu ze względu na zawarte w nim kwasy,które mocno podrażniają mi skórę w każdym preparacie. Na przebarwienia polecam natomiast peelingi medyczne oraz zabiegi z zastosowaniem lasera. klinikamagnuccy.pl/usuwanie-blizn/
Zgłoś wpis

Bliżej nas