Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak ludzie postrzegali Pete'a Samprasa? - Holandia

Czytali temat:
WojinRina milowbrac (527 niezalogowanych)
4 Posty
milowbrac
(milowbrac)
Początkujacy
Nie jestem na tyle stary, żeby oglądać Pete'a na żywo, ale ze wszystkiego, co widziałem i czytałem, wydawał się prawie nie do pokonania na trawie i szybkich kortach twardych, z wyjątkiem sytuacji, gdy spotkał natchnionego Agassiego, zwłaszcza w Australii.

Jak wtedy był postrzegany Pete, począwszy od wygrania US Open w 1990 roku, aż do końca swojej kariery? Czy był niekwestionowanym najlepszym graczem lat 90.? Czy ludzie uważali go za kozła? A także jak konkurencyjne były naprawdę lata 90.? Czy ktoś taki jak Courier był groźnym przeciwnikiem, czy był to okres przejściowy między wielkimi latami 80. a Wielką Trójką?
Zgłoś wpis
4 Posty
milowbrac
(milowbrac)
Początkujacy
milowbrac napisał:
Nie jestem na tyle stary, żeby oglądać Pete\'a na żywo, ale ze wszystkiego, co widziałem i czytałem, wydawał się prawie nie do pokonania na trawie i szybkich kortach twardych, z wyjątkiem sytuacji, gdy spotkał natchnionego Agassiego, zwłaszcza w Australii.

Jak wtedy był postrzegany Pete, począwszy od wygrania US Open w 1990 roku, aż do końca swojej kariery? Czy był speedtest.vet/ niekwestionowanym najlepszym graczem lat 90.? Czy ludzie uważali go za kozła? A także jak konkurencyjne były naprawdę lata 9 showbox.tools/ 0.? Czy ktoś taki jak Courier był groźnym przeciwnikiem, czy był to okres przejściowy między wielkimi latami 80. a Wielką Trójką?

issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas