Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam pracy na czarno Amsterdam. - Holandia

Czytali temat:
lu ki Piotr Malach Belluczi Dawid R kamil grzybala Bariatt Szybki MaryJaneQueen Adrian Nowak kasisbook (766 niezalogowanych)
9 Postów
Dawid R
(Dawid822)
Początkujacy
Witam jak w temacie. Szukam pracy jako kierowca katB lub siedzącej. Mieszkam w Amsterdamie i szukam tutaj pracy. Od niedawna jestem w Amsterdamie. Jako kierowca mam duże doświadczenie w jeździe normalnym autem jak i busami. Nie stety choroba nie pozwala mi na inny rodzaj pracy. Lekarze powiedzieli że mogę wykonywać pracę siedzącą lub być kierowcą. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
2 Posty
kasisbook
(kasisbook)
Początkujacy
Mój brat właśnie przyjechał z Ukrainy i szuka pracy w Holandii. Mieszka w Amsterdamie, ale w razie potrzeby może się przeprowadzić. Posiada tytuł magistra inżyniera budownictwa. Posiada doświadczenie w pracy jako Inżynier Budowy i Kierownik Projektu Budowy. 26 lat, mówi po angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

Aktywnie korzysta z LinkedIn oraz portali typu Michael Page, Randstad itp.

Nie musi to być praca w branży budowlanej (ale oczywiście preferowana). Stanowiska na poziomie podstawowym, obsługa klienta, zarządzanie projektami itp.

Wszelkie rekomendacje będą mile widziane! Dziękuję
Zgłoś wpis
2 Posty
kasisbook
(kasisbook)
Początkujacy
Dawid822 napisał:
Witam jak w temacie. Szukam pracy jako kierowca katB lub siedzącej. Mieszkam w Amsterdamie i szukam tutaj pracy. Od niedawna jestem w Amsterdamie. Jako kierowca mam duże doświadczenie w jeździe normalnym autem jak i busami. Nie stety choroba nie pozwala mi na inny rodzaj pracy. Lekarze powiedzieli że mogę wykonywać pracę siedzącą lub być kierowcą. Pozdrawiam Appvalley https://vlc.onl.

I got this,..
Zgłoś wpis


Bliżej nas