Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wykończenie mieszkania deweloperskiego w Warszawie - Holandia

Czytali temat:
Natalia Verka Adrian Adek (128 niezalogowanych)
22 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Bywalec
Witajcie. Kupiliśmy mieszkanie w Warszawie (docelowo chcielibyśmy się tam przeprowadzić). Jak jednak zabrać się za jego wykończenie? Może macie jakieś porady?
Zgłoś wpis
14 Posty
Bywalec
Szukaj porządnej firmy, która da gwarancje na usługi z zawartą karą za opóźnienie. Nie bierz kuzyna sąsiadki ciotki Jadźki co ponoć kładł gumolit w garażu, bo weźmie 300zł mniej, a będzie "to sie tam zateguje" i tylko będziesz butelki po piwie wynosić. Ja miałam w umowie, że jak będą pić alkohol w pracy, to umowa ulega natychmiastowemu zerwaniu z ich winy. To samo jak będą "pod wpływem".
Od siebie polecam ich:
adrem.org.pl/uslugi/remont-lazienki/

Mają dużę doświadczenie i na pewno będziesz zadowolona.
Zgłoś wpis
14 Posty
Bywalec
Szukaj porządnej firmy, która da gwarancje na usługi z zawartą karą za opóźnienie. Nie bierz kuzyna sąsiadki ciotki Jadźki co ponoć kładł gumolit w garażu, bo weźmie 300zł mniej, a będzie "to sie tam zateguje" i tylko będziesz butelki po piwie wynosić. Ja miałam w umowie, że jak będą pić alkohol w pracy, to umowa ulega natychmiastowemu zerwaniu z ich winy. To samo jak będą "pod wpływem".
Zgłoś wpis

Bliżej nas